Netflix Dizisi Dark'ın 3. Ve Final Sezonu Resmi Fragmanı Yayınlandı
Netflix

Netflix Dizisi Dark'ın 3. Ve Final Sezonu Resmi Fragmanı Yayınlandı

Finali hiçbir zaman gelmesin istenen dizilerin başında gelen Netflix imzalı Dark, heyecanı daha da artıran üçüncü sezon fragmanı ile karşımıza çıktı. Merkezine aldığı benzersiz hikayesi ve başarılı karakter kurgusu ile tüm dünyadan milyonlarca insanın favori dizilerinden biri haline gelen Dark, eşsiz macerasına son noktayı koymaya hazırlanıyor.

Öncelikle, henüz diziyi izlemediyseniz bu noktadan itibaren spoiler yiyebileceğiniz uyarısını yaparak, sorumluluğu üzerimizden atalım. Geride bıraktığımız ikinci sezonda savaşın ve kaosun olduğu yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, yeni sezonda Winden'ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışacak. Diğer dünyada kalanlar ise artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını arayacak. 

Netflix Dark

Dark’ın üçüncü ve final sezonu her biri 60 dakika uzunluğunda olan sekiz bölümden oluşacak. Diğer sezonlar gibi üçüncü sezon da Jantje Friese’in kaleminden çıktı. Yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar oturuyor. Friese ve bo Odar’ın yanı sıra Quirin Berg, Max Wiedemann ve Lars Gmehling de dizinin son sezonunda yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Önceki sezonlarda izlediğimiz Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn, üçüncü sezonda rollerine geri dönecekler. Barbara Nüsse, Hans Diehl, Jakob Diehl, Nina Kronjäger, Sammy Scheuritzel ve Axel Werner ise onlara eşlik edecek yeni isimler olacak.

dark

İlk iki sezonda kafalarda oluşan tüm soru işaretlerini giderecek olan Dark’ın üçüncü ve final sezonu, 27 Haziran’da Netflix’te yayınlanacak. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan sizleri Dark’ın üçüncü sezon fragmanı ile başbaşa bırakalım. Keyifli seyirler.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top