Epic Store, Fiyatı 69 TL Olan Oyunu Ücretsiz Sundu
Oyunlar

Epic Store, Fiyatı 69 TL Olan Oyunu Ücretsiz Sundu

Epic Games, geçtiğimiz yıl başlattığı bir etkinlikle her hafta ücretsiz olarak bazı oyunlar sunacağını açıkladı. Bu kampanyanın 2020'nin başına kadar devam edeceği söyleniyordu ancak durum çok da böyle olmadı ve Epic Games, bazı oyunları ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

Platformda ücretsiz olarak sunulan oyunların başka platformlarda zaman zaman hayli yüksek bedellere satılması da oyun tutkunlarının ilgisini çekiyor. Epic Games, şimdi fiyatı 69 TL olan Samurai Shodown NeoGeo Collection'ı ücretsiz yaptı. 

Samurai Shodown NeoGeo Collection, NeoGeo'nun klasik oyunlarının toplandığı bir paket, içeriğinde 6 farklı klasik Samurai Shodown oyunu bulunuyor. Hatta bu kadarla da sınırlı olmayan koleksiyonda daha önce hiç yayınlanmamış bir oyun da yer alıyor. Koleksiyon sahipleri ayrıca internet üzerinden birbirlerine karşı da mücadele edebiliyor. 

Bu koleksiyon, ilk olarak Epic Games'te yayınlanacak. İlk 1 hafta ücretsiz olacak olan oyun, 2 hafta sonra farklı platformlarda da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Samurai Shodown NeoGeo Collection, 28 Temmuz'da ise PlayStation 4 ve Nintendo Switch'e gelecek.

Koleksiyonda yer alan oyunlar, 1993 ila 2004 yılları arasında yayınlanmış olan Samurai Shodown I, II, III, IV Amakusa's Revenge, V, V Special ve bu koleksiyonda ilk defa karşımıza çıkacak olan Samurai Shodown V Perfect adlı yapımlar olacak. 

samurai shodown

Minimum:

Önerilen:

samurai shodown

Oyunları arşivinize eklemeniz için sahip olmanız gereken tek şey bir Epic hesabı, onu da zaten ücretsiz olarak dakikalar içerisinde edinebiliyorsunuz. Sonrasında yapmanız gerekenlerse şu şekilde: 

Epic Games bu hafta sadece bir oyunla karşımıza çıktı. Daha fazla ücretsiz oyun için bizi takip etmeye devam edin. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top