Steam'deki Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Oyunlar

Steam'deki Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların beğenisini kazanan Humble Bundle, yeni bir kampanya ile karşımızda. Bu kez hemen hepimizin bildiği bir oyunu ücretsiz hale getiren platform, eğlenceli vakit geçirmenizi garanti ediyor.Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Humble Bundle'ın ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyunun ne olduğuna bakalım.

Humble Bundle'ın ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyun, bir dönemlerin efsanesi Snake. Cep telefonlarının yayılmaya başlamasıyla hayatımıza giren ve yıllar içerisinde evrim geçiren bu oyun, 2017 yılında Snake Pass haline geldi. Üstelik şu anda Humble Bundle'ın kampanyası ile birlikte Steam'de satın almak isterseniz 31 TL ödeme yapmanız gereken Snake Pass'e ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Snake Pass

Snake Pass, 3 boyutlu bir platform-bulmaca oyunu. Cep telefonlarındaki versiyonuna oranla sizlere çok daha eğlenceli bir deneyim sunacak olan Snake Pass'te verilen bulmacaları çözmeye çalışırken kontrol ettiğiniz yılana zarar vermemeye ve geliştirmeye çalışacaksınız. 

Nostaljiyi, 2017'nin teknolojileri ile birleştiren Snake Pass, fazlasıyla renkli grafiklere sahip. Üstelik bu oyunu oynamak isterseniz, orta halli bir bilgisayara sahip olmanız yeterli. Geliştirici ekip; Intel Core i5-750 işlemci, 4 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 560'ın, Snake Pass için yeterli olduğunu ifade ediyor. Peki bu eğlenceli oyuna nasıl sahip olacaksınız?

Snake Pass
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top