IOS Için WhatsApp Beta 2.20.70.19 Sürümü Yayınlandı
Teknoloji

IOS Için WhatsApp Beta 2.20.70.19 Sürümü Yayınlandı

WhatsApp tarafından geçtiğimiz günlerde beta kullanıcıları için yayınlanan 2.20.70.18 ve 2.20.70.19 güncellemesini yükleyen kullanıcılardan bazıları diğer uygulamalardan içerik paylaşamama gibi birçok hatayla karşılaştılar. İçerik paylaşamama sorunu yalnızca belli kullanıcılar tarafından deneyimlendiği için bu sorunun nedeni hâlâ bilinmiyor. 

Bahsedilen paylaşım sorununa ek olarak bir önceki beta sürümünden kaynaklı olarak bazı kullanıcılar hâlâ WhatsApp üzerinden paylaşım yapmanızı sağlayan ‘Şununla paylaş’ kısmını görüntüleyemiyor. Sosyal medya devi tarafından yayınlanan yeni beta sürümündeki iyi haberlerden biriyse Kişiler kısayolunun artık bir simgeye sahip olması diyebiliriz. Böylelikle kişi listenizde bulunan bir kişi profil fotoğrafını değiştirirse o kişiye ait en güncel fotoğrafı ‘Şununla paylaş’ üzerinde de görmeniz mümkün oluyor. Beta sürümünde paylaşım sorunu yaşayanların yapması gerekenleri aşağıda listeledik.

whatsapp

whatsapp beta

WhatsApp'ın beta programına üye misiniz? Siz de test aşamasındaki özelliklere önceden erişiyorsanız karşılaştığınız sorunları yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.  
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top