Netflix Türkiye, Ağustos'ta Yayınlayacağı Dizi Ve Filmleri Duyurdu
Dizi

Netflix Türkiye, Ağustos'ta Yayınlayacağı Dizi Ve Filmleri Duyurdu

Netflix Türkiye, Ağustos ayı için harika yapımlarla geliyor. Netflix Türkiye, Ağustos ayı için yayınlayanacak dizi ve filmlerinin listesini bir video ile Youtube üzerinden duyurdu. Bizler de sizlere önümüzdeki ay Netflix'e gelecek film ve dizileri listeledik.

Hikâyesini David S. Goyer'in yazdığı, başrollerinde Henry Cavill, Amy Adams ve Michael Shannon’un bulunduğu 2013 ABD yapımı süper kahraman filminde, DC Comics karakteri olan Superman’in kökeni ve nereden geldiği gibi ayrıntılara yer verilmiştir.

“Bir savaşçı prenses, dış dünyadaki yıkıcı bir savaşa son verme umuduyla, korunaklı adasının nispeten güvenli ortamını terk eder.”

2017 yapımı Amerikan süper kahraman filmi Wonder Woman, DC evreninin en iddialı karakterlerinden biri olarak karşımıza çıkmıştı.

Tüm zamanların efsane üçlemesi Netflix'te sevenleriyle buluşacak.

“Sauron’un Yüzüğü’nü yok etmek için Hobbitlerin huzur dolu köyünden ayrılan Frodo Baggins, Mordor’un karanlık uçurumlarına kadar uzanan tehlikeli bir yolculuğa atılır.”

Gençlik dizisi olan Derry Girls’de: “1990’larda Kuzey İrlanda’da yaşanan siyasi çatışmaların ortasında, beş lise öğrencisi evrensel ergenlik sorunlarıyla başa çıkmaya çalışıyor.”

“Genç bir anne, bir yabancıyı nedensizce bıçaklar. Durumu anlamak isteyen dedektif, kadının kayıp anılarındaki gizemi çözmeye çalışır.”

Üçüncü Thor filmi olan Thor: Ragnarok 2017 tarihinde izleyicisiyle buluşmuş ve 857 milyon dolar gişe yapmıştı.

Orange is the New Black ekibi tarafından yapılan komedi dizisi. 

"1980’lerde Los Angeles’ta yaşayan bir grup uyumsuz kadın, kendilerini Güreşin Özel Kadınları olarak baştan yaratır.”

Cable Girls, Netflix yapımı bir İspanyol dönemi drama dizisidir.

“1920’lerde Madrid’de, Ulusal Telefon Kurumunda çalışan dört kadın; aşk, arkadaşlık ve modern ofis hayatıyla uğraşırken iletişim devrimine de birinci elden şahit olur.”

13 Ekim 2017’de Netflix’te yayın hayatına başlayan bir Amerikan suç ve drama dizisi.

1970’lerin sonunda iki FBI Ajanı, cinayet psikolojisini araştırarak ve tamamıyla gerçek canilerle endişe verici bir yakınlık kurarak suç biliminde yeni ufuklar açar.”

Quentin Tarantino’nun yazdığı ve yönettiği, başrolünde Brad Pitt’in bulunduğu 2009 yapımı film.

“İşgal altındaki Paris’te Yahudi bir sinema sahibi, bir Nazi galasına ev sahipliği yapmaya zorlanır. Bir grup Amerikalı asker, burada bir hesaplaşma planlamaktadır.”

2008 yapımı, Louis Leterrier'ın yönettiği, başrollerinde Edward Norton, Liv Tyler, William Hurt ve Tim Roth'un oynadığı, ikinci dönem Marvel Sinematik Evreni süperkahraman filmidir.

“Ters giden bir deneyin ardından Dr. Bruce Banner, her sinirlendiğinde iri kıyım yeşil bir canavara dönüşmeye başlayınca ordunun hedefi haline gelir.”

“Sevgilisini öldüren kartel için çalışmaya zorlanan Teresa, hayatta kalabilmek için şehirdeki deneyimlerine, sadık bir dostuna ve gizemli bir deftere güvenmek zorundadır.”

“Doğum izni sona erdi. Artık işe geri dönme zamanı. Bu dört anne; çocukları, patronları, aşk hayatları ve günümüz Torontosu’nun yaşantısıyla başa çıkmaya çalışıyordur.”

Film, 1982’de çıkan Siyah Kristal filminin öncesini konu alacak.

“Fantastik klasiğin öncesini anlatan bu devam filminde, korkunç bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling, acımasız İmparator’a karşı bir isyanın fitilini ateşler.”

Netflix, bu ay daha çok kültleşmiş filmlere yer vermiş gibi görünüyor. Bu ay, fantastik ve süperkahraman filmlerine doyacakmışız gibi duruyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top