10tons; PS5 Ve Xbox Series X'e De Çıkacak Skeletal Avenger'ı Duyurdu
Makale

10tons; PS5 Ve Xbox Series X'e De Çıkacak Skeletal Avenger'ı Duyurdu

Daha önce birçok ilginç oyunla karşımıza çıkan 10tons, yeni oyunu Skeletal Avenger'ın duyurusunu gerçekleştirdi. Bu sene içerisinde çıkacak olan oyun, hem yeni nesil hem de şu anki nesil konsolların yanı sıra PC platformunda da oyunculara sunulacak.

Skeletal Avenger; PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için yayınlanacak. Peki, 10tons’un elinden çıkan Skeletal Avenger nasıl bir oyun, gelin hep birlikte bakalım.

Skeletal Avenger, Steam sayfasındaki açıklamasına göre hızlı tempolu bir aksiyon tabanlı rol yapma oyunu. Oyun içerisinde birçok silah çeşidinin yanı sıra etkileyici özel hareketler de bulunuyor. Ayrıca oyunun içerisinde tamamlanmayı bekleyen birçok görev yer alıyor.

Sistem gereksinimleri oldukça düşük olan oyunun Steam sayfası şu an aktif olsa da oyunun fiyatına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor ancak stüdyonun elinden çıkan diğer oyunlara baktığımızda oyunun muhtemelen düşük bir etiket fiyatına sahip olacağını söyleyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

skeletal avenger
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top