2020 Model Samsung Galaxy A Serisinin Tanıtımlarının Başlangıç Tarihi Belli Oldu
Makale

2020 Model Samsung Galaxy A Serisinin Tanıtımlarının Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki yıl içerisinde piyasaya süreceği Galaxy A serisi modelleri için oldukça fazla çalışıyor. Bu sene Galaxy A serisindeki modellerini baştan aşağı yenileyen Samsung, önümüzdeki yıllarda hem bu seriye yeni modeller eklemeyi hem de mevcut modellerinin gelişmiş versiyonlarını kullanıcılara sunmayı planlıyor.

Galaxy A serisini amiral gemileriyle yarışacak duruma getirmek isteyen Samsung’un bu serisiyle ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı. Samsung Galaxy A 2020 serisinin ilk olarak ne zaman görüleceği bilinmiyordu ancak Samsung Vietnam hesabından paylaşılan bir videoda, 2020 model Galaxy A serisinden ilk cihazın hangi tarihte tanıtılacağı açıkça gözler önüne serildi. Videoda paylaşılan bilgilere göre Galaxy A 2020 serisi, ilk olarak 12 Aralık tarihinde karşımıza çıkacak.

Tanıtım videosunda görüldüğü üzere 2020 model Samsung Galaxy A serisi, ilk olarak 12 Aralık’ta görülecek. Bunun dışında videoda herhangi bir isim veya özellik bulunmuyor ancak Galaxy A serisindeki telefonların ekranında bir adet kamera deliği bulunduğu açık ve net bir şekilde görülüyor. Bu ekran tasarımı, Güney Koreli şirketin amiral gemisi telefonları Galaxy Note10 ve Galaxy Note10+ modellerinde görülen bir tasarım.

Samsung’un hangi akıllı telefon modeli ile Galaxy A serisinin açılışını yapacağı henüz bilinmiyor ancak bazı tahminlere göre Galaxy A11, A31 ve A41 modelleri, ilk tanıtılan Galaxy A serisi akıllı telefon modelleri olabilir. Bu tahminler, geçtiğimiz günlerde tescili alınan SM-A115F, SM-315F ve SM-A415F model numaralarına dayanıyor. Bunların yanı sıra Samsung’un daha üst segmentte piyasaya sürmeyi planladığı Galaxy A71 ve Galaxy A91’in de açılışı yapabileceği düşünülüyor.

Yeni Galaxy A serisinin özellikle kamera özellikleriyle dikkat çekeceği tahmin ediliyor. Paylaşılan tanıtım videosunda da kamera özelliklerine odaklanan bir bölüm bulunuyor. Yeni Galaxy A serisi 12 Aralık’ta tanıtılacak ve akıllı telefon modelleri, muhtemelen 2020’nin başında piyasaya sürülecek.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Amanda Martines 5 days ago

Ex freegan sen.

Reply

Yorum Bırak

Scroll to Top