Açıklanan Resmi Tarihlere Göre Koronavirüs Normalleşme Takvimi [Güncel]
Makale

Açıklanan Resmi Tarihlere Göre Koronavirüs Normalleşme Takvimi [Güncel]

Koronavirüs salgını, 2020'nin ilk 3 ayını psikolojik olarak 3 yıl gibi hissettirmiş olabilir. Salgın Çin'den çıkıp önce Avrupa'ya sonra Amerika ve Afrika'ya nasıl sıçradığına hep bilrikte tanık olduk. Ülkemizde de salgına karşı alınan pek çok önlem bulunuyor.65 yaş ve üzeri vatandaşlar ve 20 yaş altı gençler için sokağa çıkma kısıtlaması, resmi tatiller ve hafta sonunda sokağa çıkma yasakları, uzaktan eğitim, şehirlerarası seyahetlerin izne bağlanması, AVM'lerin kapatılması... Derken hayatımız epey değişti. 

Peki koronavirüse karşı alınan önlemler ne zaman kaldırılacak? Açıklanan resmi tarihler neler? Sizin için salgının ilk günlerinden bu yana yaşanan tüm gelişmeleri, alınan tüm önlemleri ve kesinleşen kaldırılma tarihlerini bir takvimde topladık. Takvimi hazırlamak için Google Calendar uygulamasını kullandık ve yaşananlerı renk kodlarına ayırdık.

Mavi çizgile halinde görünen gelişmelerin üzerilerine tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilir, ilgili haberlere ulaşabilirsiniz. Eğer yukarıdaki takvimi görüntüleyemiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Koronavirüs Takvimi'nde görmek istediğiniz başka detaylar varsa yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top