Acun Ilıcalı, Bugün 23.30'da Dünya Instagram Canlı Yayın Rekorunu Kırmayı Deneyecek
Makale

Acun Ilıcalı, Bugün 23.30'da Dünya Instagram Canlı Yayın Rekorunu Kırmayı Deneyecek

Ünlü televizyoncu ve sunucu Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Survivor Gönüllüler takımıyla Instagram üzerinden canlı yayın yapmıştı. Yoğun ilgi gösterilen bu yayın, anlık olarak 1 milyon izleyici sayısını aşmış ve Türkiye’deki en çok izlenen Instagram canlı yayını olmuştu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan bu olayın ardından Acun Ilıcalı, şimdi Instagram’da yeni bir rekor kırmayı hedefliyor. Ilıcalı’nın bu seferki hedefi, daha önceleri rapçi Tekashi69’a ait olan 2 milyon anlık izleyici sayısını geçmek. Rekor kırılırsa bir kutlama partisi düzenleneceğini söyleyen ünlü isim, bu partiye Survivor yarışmacılarından Cemal Can’ın DJ’lik yapacağını da açıkladı.

Acun Ilıcalı’nın Instagram’da yeni bir rekor denemesi yapacağını duyurması üzerine Google’da en çok aratılan sorulardan biri “Canlı yayın ne zaman?” oldu. Ünlü televizyoncu tarafından yapılan açıklamaya göre rekor denemesi, Ramazan Bayramı’nın 2. gününde saat 23.30’da başlayacak.

Yani bugün 23.30’da başlayacak olan Instagram canlı yayınında, Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmacıları yer alacak. Canlı yayında bizleri neler beklediğinin cevabını ise henüz bilmiyoruz.

Instagram rekor

İçinde bulunduğumuz mayıs ayının başlarında ünlü rapçi Tekashi69, açtığı yayınla birlikte Instagram’ın canlı yayın izleyici rekorunu kırmayı başarmıştı. 24 yaşındaki ünlü rapçinin hapis cezasından bahsettiği canlı yayın, anlık olarak 2 milyon kullanıcı tarafından izlenmişti.

Acun Ilıcalı’nın bugün saat 23.30’da başlayacak canlı yayınında rekor kırılacak mı bilinmez. Canlı yayında rekor kırılırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Yazımızı noktalamadan önce Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabına ulaşmak için buradaki bağlantıyı kullanabileceğinizi belirtelim.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top