Bethesda, Arkane Studios'un 20. Yılına Özel Arx Fatalis’i Ücretsiz Olarak Dağıtıyor
Makale

Bethesda, Arkane Studios'un 20. Yılına Özel Arx Fatalis’i Ücretsiz Olarak Dağıtıyor

Günümüzün en popüler serileri olan The Elder Scrolls, Fallout ve DOOM’un geliştiricisi Bethesda Games, oyuncular tarafından oldukça yakından takip ediliyor. Uzun süredir oyun sektöründe belli bir yere sahip olan geliştirici stüdyo, bugün oyuncularına bir hediye veriyor.

Bethesda Games, 28 Haziran 2002 yılında piyasaya sürdükleri Arx Fatalis’in geliştirici stüdyosunun 20. yılını oyunculara bir hediye vererek kutluyor. Oyun dünyasının büyük ismi, Arx Fatalis’i oyunculara hediye ediyor. Oyun, normalde Steam mağazasında 10 TL’lik fiyat etiketine sahip.

arx fatalis

28 Mayıs - 31 Mayıs tarihleri arasında Bethesda’nın e-posta servisine abone olan oyuncular, Arx Fatalis’in PC sürümü kopyasını Bethesda Games kütüphanelerine ücretsiz olarak ekliyor. Oyunla birlikte Bethesda, bir de oyuna özel hazırlanan ‘The Art of Arkane’ isimli kitabı da ücretsiz olarak sunuyor.

Bethesda Games’in e-posta servisine abone olarak ücretsiz Arx Fatalis kopyasını alan oyuncular, oyunu yalnızca Bethesda Launcher üzerinden oynayabiliyor. Bethesda Games’in e-postalarını almak istemiyorsanız oyunu aldıktan sonra e-posta servisine olan aboneliğinizi istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

arx fatalis
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top