Bir Havalimanının Trafiğini Yönetmenizi Sağlayan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Makale

Bir Havalimanının Trafiğini Yönetmenizi Sağlayan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Son dönemlerin popüler oyun platformlarından bir tanesi olmayı başaran Indiegala, düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile önemli işlerin altına imza atıyor. Platform, bugüne kadar ücretsiz olarak oyuncularla buluşturduğu onlarca oyuna yenilerini eklemeye devam ediyor. Şimdi yeni bir kampanya daha başlatan Indiegala, bu kez de bir havalimanı simülasyonunu ücretsiz sunuyor.

Indiegala'nın ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyunun ismi "Airport Madness: World Edition". Havacılık tutkunlarının büyük keyif alacağı bu oyun, istenildiği takdirde Steam üzerinden de satın alınabiliyor. Ancak oyuna Steam üzerinden erişmek isterseniz 18 TL ödeme yapmanız gerekiyor.

Airport Madness: World Edition

Airport Madness: World Edition oyununda bir kontrolör oluyorsunuz. Yani bu oyundaki göreviniz, hava trafiğini kontrol etmek ve uçakların sorunsuz bir şekilde iniş ve kalkışlarını düzenlemek. Ayrıca 2008 yılında piyasaya sürülmüş olan Airport Madness: World Edition'da görev almak için 12 havalimanından birini seçebiliyorsunuz.

Airport Madness: World Edition hem küçük dosya boyutu hem de düşük sistem gereksinimleri ile özellikle güçlü bir bilgisayarı olmayan oyun severlere ilaç gibi gelebilir. Oyunu, aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top