Borderlands 3'e 'Bir Avuç Dolar' Filmine Özel DLC Geliyor
Makale

Borderlands 3'e 'Bir Avuç Dolar' Filmine Özel DLC Geliyor

Bugün Borderlands Show'da Borderlands 3 için hazırlanan üçüncü ücretli DLC olan Bounty of Blood: A Fistful Redemption’ın 25 Haziran'da geleceği duyuruldu. DLC'de yer alan Gehenna çöl gezegeniyle bir kez daha oyun için yeni bir mekân sağlanmış olacak. Yeni karakterlerden Rose, Juno gibi tabanca ve katana taşıyacak.

Oyunun ismi şüphesiz ki 'Bir Avuç Dolar' filmine bir saygı duruşu. Yeni karakter Rose, pançosu ve diğer aksesuarlarıyla Clint Eastwood’un canlandırdığı meşhur 'Man with No Name' karakterine başarıyla hayat veriyor. Sergio Leone’un üçlemesinden esinlenilen yeni DLC'nin geleceği de düşünülüyor.

Bir Avuç Dolar

Diğer yandan Borderlands 3 de yakında oldukça büyük bir güncelleme alacak. 4 Haziran'da muhtemelen son Takedown etkinliği için bir zırhlı eldivenle Guardian Breach’te Takedown ile başa çıkılabilecek. Gearbox; bunu Minos Prime'da haydut muhafızlarla savaşırken karşılaşılan 'üst düzey zorluk' olarak adlandırıyor.

Tüm bu ücretsiz etkinlikler, DLC'yi almayı kolaylaştırıyor. Sürekli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler almasıyla Borderlands 3’ün şu an iyi bir noktada olduğu düşünülüyor. Sırada ne olacağı merak konusu. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top