Call Of Duty: Warzone’da Yeni Bir Öldürme Rekoru Kırıldı (138 Kişi)
Makale

Call Of Duty: Warzone’da Yeni Bir Öldürme Rekoru Kırıldı (138 Kişi)

Günümüz oyun sektöründe Battle Royale oyunlarının büyük bir popülerlik yakalaması, bugüne kadar gördüğümüz en iyi oyun serilerinde bile radikal bir değişim olmasına neden oldu. Bu değişimlerden birisi de Call of Duty’de gerçekleşti. Activision’ın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Call of Duty: Modern Warfare, birkaç ay önce Warzone moduna kavuştu.

Oyuncuların Call of Duty dünyasında kıyasıya mücadele ettikleri Warzone oyun modu, çıktığı günden beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam ediliyor. Tabii rekabet yalnızca oyunu kazanmak değil, oyun genelinde yeni rekorlar elde etmek anlamında da kızışıyor.

call of duty warzone

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Warzone’da yeni bir rekorun daha kırıldığını görmüştük. Oyuna yeni gelen Quads modunda mücadele eden dört kişilik bir ekip, tek bir oyunda toplamda 121 kişiyi öldürmüştü. Bu rekor birçok oyuncuyu etkilemiş olsa da bugün belli oldu ki aslında bu yalnızca bir başlangıçmış.

YouTube’da 6 milyon aboneye sahip Vikkstar123, Call of Duty: Warzone’da yeni bir rekorun sahibi olmayı başardı. Vikkstar123'ün ekibi, oyundaki Quads modunda toplamda 138 kişiyi öldürdü. Üstelik ekibin bulunduğu lobide 135 oyuncu bulunuyordu. Yani ekip her oyuncuyu vurmuş desek bile 3 oyuncuyu 2 kere öldürmeyi de ihmal etmemiş.

call of duty warzone

Vikkstar123'ün ekibinin kırdığı yeni rekoru bir şekilde birileriyle anlaşarak kırmış olduğunu düşünebilirsiniz ancak ekip, YouTube’a yüklenen videoyla bu rekorun tamamen uğraşarak kırıldığını da gösterdi. Ekip, tamamen diğer oyuncularla savaşarak rekorun yeni sahibi oldu.

Vikkstar123'ün ekibi, rekoru kırmak adına oradan oraya koşturup diğer oyuncuları avlamaya devam ederken elbette zaman zaman diğer oyuncular tarafından da vuruluyor. Bu durumlarda ekip arkadaşları düşen kişiye hemen yardım ediyorlar ve oyuna geri dönüyorlar. Vikkstar123’ün rekor kırdığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top