Captain Price'ın Dönüşüne İşaret Eden Call Of Duty: Modern Warfare 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
Makale

Captain Price'ın Dönüşüne İşaret Eden Call Of Duty: Modern Warfare 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone’un dördüncü sezonu için heyecan verici bir fragman yayınlandı. Bir dakika uzunluğundaki fragmana dair en heyecan verici detay ise Captain Price oldu. Henüz resmiyet kazanmamasına rağmen, efsanevi karakter muhtemelen dördüncü sezonda Operatör’lerden biri olarak karşımıza çıkacak.

Infinity Ward, her mevsimsel güncelleme ile oyuna yeni operatörler, yeni haritalar, yeni oyun modları ve bir sürü yeni silah getiriyor. Her sezonun yaklaşık iki ay sürdüğü göz önüne alındığında, Call of Duty: Modern Warfare’ın dördüncü sezonu da muhtemelen haziran ayında yayınlanacak, ancak bu konuda henüz kesin bir tarihin olmadığını söylemekte fayda var.

captain price

Infinity Ward, bağımsız ve ücretsiz olarak oynanabilen Call of Duty: Warzone adındaki Battle Royale modunu ikinci sezonda oyuna eklemişti. Warzone, lansmanından bu yana birçok güncelleme aldı, ancak oyun hala PC platformunu çevreleyen hile sorunları mücadele ediyor. Bu da konsol oyuncularının büyük bir bölümünün eşleştirmede çapraz platform seçeneğini kapatmasına neden oluyor.

Bu arada, Infinity Ward, Modern Warfare ve Warzone'u desteklemekle meşgulken, diğer Activision stüdyoları da Call of Duty: Black Ops Cold War adlı yeni bir Black Ops oyunu üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Call of Duty serisi hakkındaki isabetli tahminleri ile bilinen Okami, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Black Ops serisindeki yeni halkanın Vietnam Savaşı’nı konu alacağını iddia etti.

black ops

Yeni Modern Warfare oyunu ile Captain Price ve Gaz gibi serinin ikonik karakterlerine yeniden hayat veren Activision, bu kez de Frank Woods ve Alex Mason karakterlerini geri getirmeyi planlıyor. Call of Duty: Black Ops Cold War’un 2020’nin son çeyreğinde duyurulacağı konuşulsa da, stüdyodan söz konusu iddialara ilişkin henüz bir açıklama yapılmış değil. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top