Casper, Güçlü Performansı Ve Şık Tasarımı Ile Öne Çıkan Nirvana C350’yi Tanıttı
Makale

Casper, Güçlü Performansı Ve Şık Tasarımı Ile Öne Çıkan Nirvana C350’yi Tanıttı

Casper Nirvana C350, yenilenen sürümüyle tüketicilerin karşısına çıktı. Artırılan depolama alanı ve gelişmiş ses sistemiyle yenilenen dizüstü bilgisayar, hafif ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Daha yüksek işlemci ve grafik performansı arayan kullanıcılar için yükseltme sunan Nirvana C350, sahip olduğu SSD opsiyonu ile daha yüksek performans sunuyor. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan Casper Nirvana C350’nin özelliklerine yakından bakalım. 

9 mm inceliğindeki ekran çerçevesi ile gelen Casper Nirvana C350, 14 inç boyutunda bir panele sahip. Anti glare özelliğine sahip yansıtmasız ekranı ile görüntü kaybını engelleyen ve maksimum seviyede netlik sağlayan dizüstü bilgisayar, aynı zamanda TN ekran yapısı sayesinde çevrenizde oturanların ekranınızı net bir şekilde görmesini engelliyor.

Nirvana C350’i anlatırken, zarif tasarımından bahsetmemek olmaz. 18.9mm ve 19.9mm inceliği ile rakiplerinden çok daha ince olan ürün, yalnızca 1.3 kilogramlık bir ağırlığa sahip. Performans kadar mobiliteye de önem veren kullanıcılara hitap eden Nirvana C350, okul ve iş için bilgisayarını sürekli taşımak durumunda olan tüketicilere hafif bir yardımcı sunuyor.

casper dizüstü

Günlük kullanım esnasında rahat ve uzun bir şarj süresi sunan Nirvana C350, makas klavye sayesinde tuş basım ömrünü uzatıyor ve tuş sesi çıkmasını engelliyor. Parmaklarınızın tuşa tam oturmasını sağlayarak, ellerinizin yorulmasını engelleyen kavisli yapısı ise her zamankinden çok daha konforlu bir klavye deneyimi vadediyor.

casper c350 tanıtıldı

Gelelim performansa; hem Celeron-Pentium hem de Intel Core i3 serisini de barındıran Casper Nirvana C350, 2&4 çekirdekli, 14nm, maksimum 3.10 Ghz frekans ile kendisinden beklenmeyecek seviyede yüksek performans vadediyor. 4GB bellek ve SSD opsiyonu sunan dizüstü bilgisayar, entegre RAM teknolojisi olan LPDDR platformunun en yeni sürümü LPDDR4 ile enerji tüketimini minimal hale getiriyor.

Mini HDMI, iki adet USB 3.0 girişi ve bir adet SD kart yuvası ile birden fazla aktarım olanağı sunan Nirvana C350, kutusundan Windows 10 işletim sistemi ile çıkıyor. Casper’ın yeni dizüstüsü, bugün itibarıyla çeşitli e-ticaret sitelerinde 2.400 ila 3.200 TL arasında değişen fiyatlarla satışa çıktı. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top