Efsane Oyun Serisi Football Manager'ın Yeni Oyunu FM 2020 Sonunda Çıktı
Makale

Efsane Oyun Serisi Football Manager'ın Yeni Oyunu FM 2020 Sonunda Çıktı

Tüm zamanların en sevilen menajerlik oyun serilerinden olan FM'nin yeni oyunu Football Manager 2020, bugün itibarıyla oyun severlerin hizmetine sunuldu. Şu anda ülkemiz de dâhil olmak üzere tüm dünyada erişilebilir olan oyunda, sıfırdan başlayıp zafere giden bu yolculuğa ilk adımı atmak isteyenler ise oyuna Steam gibi dijital oyun platformlarından ulaşabiliyorlar.

Yenilenen yapısıyla bağımlılık yaratma ihtimali olan oyunda 500 binin üzerinde futbolcu ve özelleştirme bulunuyor. Kendi kadronuzu ve taktiğinizi oluşturup zafere ulaşmaya çalıştığınız bu yolculukta yenilenen pek çok oynanış özelliğinin de farkına varacaksınız. Planlama ve gelişimi şimdiye dek hiç olmadığı kadar geliştirdiğini belirten SEGA, Football Manager 2020'nin pek çok yeni özellik ve oyun kontrolü sunduğunu belirtiyor.

Football Manager 2020

Geliştiriciliğini SEGA ve Sports Interactive’in yaptığı Football Manager 2020, genel anlamıyla menajer olup futbol takımınızı yönettiğiniz bir oyun. İçerisinde 51 ülkeden toplamda 116 lig barından oyunda, ister ülkenizde isterseniz de dünya genelinde çeşitli mücadelelere katılabiliyor ve menajerlik basamaklarını birer birer yükseliyorsunuz.

200’den fazla kulüp arasından birini seçerek başladığınız Kariyer Modu’nda en alttan en tepeye ulaşmaya çalışıyorsunuz. Dünya genelinde toplamda 500.000’den fazla oyuncunun yer aldığı FM 2020'de tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi transfer bütçenizi yönetiyor ve pazarlık peşinde oradan oraya koşuşturuyorsunuz.

SEGA, FM 2020'de bugüne kadarki en sürükleyici ve en akıllı maç motorunu kullandıklarını belirtiyor. Tabii oyunun FM 2019'dan ne tür farklılar sunduğunu ve ne kadar geliştirildiğini ancak ilerleyen günlerde görebileceğiz. İlk kullanıcıların yorumlarına göre oyun cidden başarılı olarak görülüyor ve Steam üzerindeki 2.336 yorumun neticesinde oyun, "Çok Olumlu" incelemesine sahip durumda.

Football Manager 2020'ye erişmek içinse Steam veya diğer dijital oyun platformlarından yararlanabilirsiniz. Yazımızı noktalamadan önce Steam üzerinden 179 TL'ye satışa sunulan Football Manager 2020'nin Steam sayfasına bu bağlantı üzerinden ve 89 TL'lik Football Manager 2020 Touch'ın Steam sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşabileceğinizi belirtelim.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top