Epic Games’in 60 TL İndirim Kuponunu Kullanabileceğiniz, Kaçırılmaması Gereken 6 Oyun
Makale

Epic Games’in 60 TL İndirim Kuponunu Kullanabileceğiniz, Kaçırılmaması Gereken 6 Oyun

Epic Games Store, popüler oyun Rocket League’i tamamen ücretsiz yaptı. Bu güzel kampanyayla birlikte binlerce oyuncuyu daha kendi saflarına çekmeyi başaran şirket, beraberinde 79,99 TL üzerindeki oyunlar için 60 TL indirim kuponu sundu. 1 Kasım 2020 saat 04:00’a kadar kullanılabilen bu kupon, halihazırda indirime giren oyunlarda dahi kullanılabiliyor.

Bugün sizlere, Epic Games’in sunduğu bu güzel kampanyayı kullanabileceğiniz 6 oyun tanıtacağız. Bu oyunlara sizler de bakabilir ve ilginizi çekenlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Not: Oyunların linkine, başlıktan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft’un ünlü oyun serisi Assassin’s Creed’in 2018’de çıkan oyunu Odyssey, bizleri Antik Yunanistan’a götürüyor. Aksiyon RPG türündeki oyunda, sağlam bir hikaye ve zevkli oynanışla vereceğiniz 20,70 TL’nin her kuruşunu alabileceksiniz. Bunun dışında isterseniz oyunun Deluxe sürümüne de 23,75 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Eğer aksiyon oyunlarındansa daha çok çiftlik satın alıp tarla sürmeyi seven bir insansanız, Farming Simulator 19’a bir şans vermenizi öneriyoruz. 300’den fazla lisanslı araca sahip oyun, çiftlik deneyimini en iyi şekilde size sunacak.

Zombie Army 4: Dead War Deluxe Edition

Sniper Elite 4’ün arkasındaki isimler tarafından geliştirilen bu nişancı oyununda, Zombi Hitler ve askerlerine karşı savaşıyoruz. Eğer aksiyona doymak istiyorsanız, Zombi Army 4: Dead War güzel bir seçenek olacaktır.

Anno 1800

Sanayi çağının önem kazandığı 1800’lü yıllara gidip bu dönemde şehirler kurmayı seviyorsanız, Ubisoft’un başarılı oyunu Anno 1800’e bir şans verebilirsiniz. 1800’lerde hızla gelişen teknolojiyi ve diğer parametreleri kullanarak en iyisi olmaya çalışacaksınız.

Trackmania Turbo

En zorlu yarış pistlerinde en iyi süreye sahip yarışlar yapmanıza olanak tanıyan Trackmania Turbo, arcade yarış tutkunlarının kaçırmaması gerektiği bir oyun.

Detroit: Become Human

İlk olarak PS4 için çıkan ve sonra PC’ye de gelen hikaye tabanlı aksiyon oyunu Detroit: Become Human, özellikle hikayesiyle ve anlatım biçimiyle büyük farklılık sunuyor. Pek çok farklı seçeneğe sahip olduğunuz oyun, ayrıca birden fazla son da barındırıyor. Yani oyunu tekrar tekrar oynayabilir ve her defasında farklı seçimler yaparak farklı bir sona ulaşabilirsiniz.

Epic Games’in kampanyası için yaptığımız listemiz bu şekilde. Peki sizlerin Epic Games’in bu kampanyasında alınmasını önerdiğiniz oyunlar var mıdır? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top