Epic Store, Fiyatı 100 TL Olan Bir Oyunu 1 Sene Boyunca Ücretsiz Yaptı
Makale

Epic Store, Fiyatı 100 TL Olan Bir Oyunu 1 Sene Boyunca Ücretsiz Yaptı

Bir yılı aşkın süredir her hafta oyuncuları ücretsiz oyunlarla buluşturan Epic Games, son haftalarda bu alışkanlığını iyice pekiştirdi. Steam’e karşı en büyük rakip olarak görülen platform, geçtiğimiz günlerde önce GTA V’i daha sonra Civilization VI’yı ücretsiz olarak dağıttı.

Epic Games’in oyunculara yapacağı sürpriz yalnızca bununla sınırlı değildi. Platform, bugün Civilization VI’nın ardından yeni büyük hediyesini açıkladı. Bununla birlikte bir de normal fiyatı 101,63 TL olan Sludge Life’ı da ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Üstelik Sludge Life, tam 1 yıl boyunca ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Oyun, 28 Mayıs 2021’e kadar ücretsiz olacak. Oyunu bir kez aldığınızda sonsuza dek sizin olacak.

sludge life

Steam mağazasında bulunmayan Sludge Life, geçtiğimiz şubat ayında Terri Velmann ve Doseone geliştiricileri tarafından duyurulmuştu. Devolver Digital tarafından dağıtımı yapılan oyun, hiç sevmeyeceğiniz türden insanların bulunduğu bir adada geçiyor. Oyundaki tek amacınız grafiti yapan kişiler arasında kendi isminiz olan GHOST’u duyurmak.

Tabii oyun içerisinde yalnızca grafiti yapmıyorsunuz. Küçük de olsa açık bir dünyaya sahip olan oyun içinde istediğiniz herhangi bir şeyi yapma imkânına sahipsiniz. Dilerseniz oyun içindeki bilgisayarınıza uygulamalar indirip bu uygulamalarda zaman geçirebilir, dilerseniz de sadece etrafta dolaşarak insanlarla uğraşabilirsiniz.

sludge life

Minimum:

Önerilen:

sludge life

Sludge Life’ı ücretsiz olarak kütüphanenize eklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top