Eski Oyunları Andıran Super Fowlst 2, IOS Ve Android İçin Ücretsiz Yayınlandı
Makale

Eski Oyunları Andıran Super Fowlst 2, IOS Ve Android İçin Ücretsiz Yayınlandı

Bu ayın başlarında çıkış tarihini öğrendiğimiz Super Fowlst 2, meraklı bir bekleyişin ardından iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak yayınlandı. Serinin ilk oyunu ile büyük başarı yakalayan yapım, ikinci halkası ile çok daha fazla kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Birbirinden farklı karakterlere ev sahipliği yapan Super Fowlst 2’de bir tavuğu yönetiyorsunuz. Her seviyede farklı bir heyecan yaşayacağınız oyun, basit bir kontrol sistemine sahip. Bölümleri geçmek için, karşınıza çıkan düşmanları çeşitli teknikler kullanarak alt etmeniz gerekiyor.

Super Fowlst 2

Oyunda ne kadar çok düşman yok ederseniz, o kadar çok para topluyorsunuz. Ardından bu paraları yumurta bombaları ve roket gibi silahlar almak için kullanıyorsunuz. Böylece sizleri bekleyen düşmanlarınıza karşı elinizi güçlendirmiş oluyorsunuz.

Pixel art türünde bir oyun olan Super Fowlst 2, retro oyunlara duyulan hasretin giderek tavan yaptığı bugünlerde geniş bir kitleye hitap edebilir. 8-bit renklerden ve birkaç farklı sesten ibaret olmasına rağmen sıkıcı geçen günlere deva gibi gelebilecek olan oyun, kesinlikle indirip deneyimlemeye değer.

Yukarıda da dediğim gibi, oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz, ancak reklamları kaldırmak isteyen kullanıcılar için 3,99 dolarlık (27 lira) bir uygulama içi satın alma seçeneği bulunuyor. Super Fowlst 2’nin iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top