TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlEspor Kulübümüz Regnant’ın TESFED Vodafone Freezone Kupası Takım Kadroları Açıklandı

06/12/2019
88


Espor dünyasının en genç kulüplerinden olan Regnant, kısa sürede yakaladığı başarılar ile Türkiye’yi yurt dışında temsil edebilecek kadar tecrübe kazandı. ESL Türkiye Ligi’nde Dota 2 takımıyla ilk turnuva, ilk şampiyonluk başarısını elde eden kulüp, Türkiye’nin en prestijli etkinliklerine katılmaya devam ediyor. 

Sırada Türkiye E-Spor Federasyonu tarafından düzenlenen ilk resmi espor etkinliği olacak TESFED Vodafone Freezone Türkiye Kupası var. 6 popüler oyun için açılan branşlarda gerçekleştirilecek müsabakalarda Regnant, yakın zamanda yeni bir kadro çalışması gerçekleştirdi ve artık tüm takımlarıyla idmanlara başladı.

tesfed

Bu yıl ilk kez düzenlenecek TESFED Vodafone Freezone Türkiye Kupası, 2020'den itibaren yılda iki kez düzenlenmek üzere gelenekselleşecek. Böylece Türkiye’de espor dünyasına dünya klasmanında bir etkinlik daha kazandırılmış olacak. Regnant’ın amacı ise bu turnuvada ciddi tecrübeler kazanmak ve Türkiye’yi yurt dışında da başarılı şekilde temsil etmek. 

dota 2

lol

cs go

Pubg

zula

fifa

Ana sponsoru olduğumuz Regnant Esports'a ve tüm oyuncularına Vodafone Freezone Türkiye Kupası müsabakalarında başarılar diliyoruz. Kulübün resmi Twitter hesabını takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış