Eve Echoes, Android Ve IOS Platformlarına Bomba Gibi Geliyor
Makale

Eve Echoes, Android Ve IOS Platformlarına Bomba Gibi Geliyor

Eve Echoes ağustos ayında kullanıcılarla buluşmayı planlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi dünya genelinde birçok kullanıcı barındıran EVE Online oyununun mobil versiyonu olacak.

EVE Online, bilgisayar tabanlı, uzay temalı bir MMO oyunu. 2003 yılında temelleri atılan bu oyun, dünya genelinde çok büyük bir kitleye sahip. Yapımcı şirket bu başarısını mobil aygıtlara da taşımaya karar vermiş. İnanılmaz detaylı geliştirilen mobil oyunu Eve Echoes için bir tanıtım videosu da yayınlanmış bulunmakta.

3 sene boyunca geliştirilen bu uzay MMO oyununda, istediğinizde dilediğiniz gibi seyahat edebileceğiniz 8.000’den fazla güneş sistemi var. Eve Echoes, dilerseniz kullanıcılar arasında, dilerseniz de arkadaşlarınız ile yapay zekaya karşı savaşma imkânı sunuyor. Oyun içi görsellerden bir derleme sunan şirket, oyunun ne kadar detaylı ve üzerine uğraş verilmiş olduğunu bize kanıtlıyor.

Savaş dışında çok gelişmiş madencilik, ticaret ve endüstri mekanikleri sunan Eve Echoes, geniş kapsamlı bir oyuncu kitlesine hitap edeceğini düşünüyoruz.

Tanıtım filmlerinden de gördüğümüz üzere, oyunun ortalama bir çevrimiçi oyun olmadığını anlıyoruz. Sinematik bileşenleri de olan Eve Echoes oyunu, hikayesine önem verdiğini belirtmek için ayrıca sinematik bir tanıtım videosu da paylaşmış.

NetEase Games ve CCP Games şirketleriyle yapılan ortaklık sayesinde, Eve Echoes rakipsiz bir çevrimiçi oyun olmayı hedefliyor. Ağustos ayına geldiğimizde oyunun ilk kullanıcılarından olmak isterseniz, oyunun sitesinden ön kayıt yapma imkanınız bulunuyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top