Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition, 27 Yeni Özellikle PS4'e Geliyor
Makale

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition, 27 Yeni Özellikle PS4'e Geliyor

2003 yılında karşımıza çıkan klasik Final Fantasy Crystal Chronicles oyununun remastered hâli, bugün PlayStation'ın resmi blog sayfasından duyuruldu. Oyun, birçok nostalji meraklısını şimdiden heyecanlandırdı.

PlayStation’ın resmi internet sitesinde yer alan duyuruya göre klasik Final Fantasy oyununa çok sayıda unsur eklenerek macera geliştirildi. Bunun yanı sıra birçok yeni özellik de oyuna eklendi. Firma, yeni versiyondan ipuçları veren bir fragman yayınladı.

Bilindiği üzere Final Fantasy Crystal Chronicles, destansı bir yolculuğa çıkan Crystal Caravans adıyla bilinen genç bir gruba odaklanan, 1-4 oyuncu ile oynanabilen bir rol yapma oyunu. Oyunda karakterlerin yolculuğa çıkma sebebi olan 'myrrh' adı verilen değerli ve nadir sıvı, kendilerini ve dünyalarını zehirli gazlardan koruyan bir kristali temizlemek ve korumak için gerekli. İster kendi başınıza, ister dört arkadaşınızla birlikte tehlikeli görevlere başlayabilir, sırlarla dolu güzel toprakları keşfedip içinde gizlenen tehlikeli canavarlarla savaşabilirsiniz.

Final Fantasy

Final Fantasy

Final Fantasy Crystal Chronicles Remastered Edition’ı PS4’te oynamak için oyunu 27 Ağustos 2020'de PlayStation Store'dan indirebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top