Final Fantasy XIV Online Starter Edition, PS4 İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu
Makale

Final Fantasy XIV Online Starter Edition, PS4 İçin Kısa Süreliğine Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Sony'nin PlayStation 4 sahipleri için başlattığı yeni kampanya, Square Enix tarafından geliştirilen ve dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olmayı başaran Final Fantasy XIV'ü kısa süreliğine de olsa ücretsiz sunuyor.

Sony, oyunseverler için Final Fantasy XIV Online Starter Edition'ı kısa bir süreliğine ücretsiz yaptı. 26 Mayıs'a kadar ücretsiz olarak sunulmaya başlayan oyun, bu tarihten önce alındığı takdirde bir ay boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan oynanabilecek.

Final Fantasy

2014 yılında piyasaya sürülen Final Fantasy XIV Online Starter Edition, Square Enix'in 2013 yılında piyasaya sürdüğü Final Fantasy XIV: A Realm Reborn'daki tüm içerikleri kapsıyor. Yani aslında seriye yakın bir isimseniz, bu oyunda daha önce hiç görmediğiniz şeyler görmeyi beklemeyin.

Final Fantasy XIV, ilk kez 2010 yılında yayınlanan çevrimiçi ya da tek oyunculu bir rol yapma oyunu. Kendine has temasıyla dikkat çeken oyun, her dönem büyük bir ilgi gördü. Bu ilgiden memnun olan Square Enix ekibi de Final Fantasy XIV üzerine çalışmalarını devam ettirerek çeşitli yeni içerikler oluşturdu ve bu ek içerikler de oyunseverler tarafından bir hayli beğenildi.

Final Fantasy XIV
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top