Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Makale

Fiyatı 18 TL Olan Oyun, Steam’de Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, oyun tutkunları için düzenlediği kampanyaların sayısını artırmış durumda. Şimdi yeni bir kampanya daha başlayan platform, 18 TL değerindeki bir oyunu ücretsiz yaptı.

Steam'in başlattığı yeni kampanya, '10 Second Ninja X' isimli oyunu içeriyor. Son günlerde oynayacak yeni oyun bulmakta zorlananlardansanız, bu oyunu kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Gelin detaylara daha yakından bakalım.

10 Second Ninja X

10 Second Ninja X adlı aksiyon oyunu, Steam'de şu anda ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Oyunda ana karakterimiz bir ninja ve bu ninjanın etrafında onu yok etmek isteyen robotlar bulunuyor. Bizim amacımızsa robotlar bizden kurtulmadan onları etkisiz hâle getirerek bölümleri tamamlamak. Oyun bu şekilde size kolay gözükebilir ancak oyunun eğlenceli yanı tüm bu robotları yok etmek için sadece 10 saniyenizin olması.

10 Second Ninja X

Minimum:

Tavsiye Edilen:
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top