Galatasaray’ın Yıldız Futbolcuları Kafa Topu 2’ye Geliyor: İşte İlk Detaylar
Makale

Galatasaray’ın Yıldız Futbolcuları Kafa Topu 2’ye Geliyor: İşte İlk Detaylar

Ülkemizin ve dünyanın en popüler mobil spor oyunlarından Kafa Topu 2, yapılan dev anlaşmayla Galatasaraylı futbolcuları "transfer etti". Sarı kırmızılı kulübün taraftarları, artık Kafa Topu 2 içerisinde bağlı oldukları renklerle mücadele edebilecekler. Hatta sadece renkler değil, resmi logolu oyun içi detaylar da karşılarına çıkacak. Kısacası Kafa Topu 2 oynayan bir Galatarasaylı için pek çok detay değişmiş olacak. 

Galatasaray taraftarlarına özel olarak planlanan oyun içi geliştirmeler sayesinde kulübün futbolcularını karakter olarak almak mümkün olacak. Ayrıca söz konusu karakterlere Galatasaray formasından izler taşıyan geliştirmeler yapılabilecek.

Elbette bu geliştirme nedeniyle diğer kulüp taraftarlarının oyuna ara vermesine gerek yok. Galatasaray geliştirmesi, sadece isteyen taraftarların ulaşabileceği bir içeriğe sahip. Ancak Galatasaraylı iseniz artık oyun içerisinde renklerine bağlı olduğunuz kulübe dair çok sayıda heyecan verici detay görebilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top