Güncel Miyiz: Bu Ay Android Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar
Makale

Güncel Miyiz: Bu Ay Android Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar

Yeni bir cihaz satın aldıktan sonra cihazınızı verimli ve size sunduğu tüm özellikleriyle birlikte eksiksiz bir şekilde kullanabilmek için cihaz güncellemelerinizi aksatmadan yapmalısınız. Guncelmiyiz.com sitesi de kullanıcılarına Samsung marka cihazlarda güncelleme takibi konusunda büyük kolaylıklar sağlayan bir internet sitesi. Bu site resmi olarak Samsung’a ait güncelleme takvimlerinin yerel aldığı güvenilir kaynak bir site olarak faaliyet gösteriyor.

Biz de Webtekno olarak Güncelmiyiz.com verilerini kullanarak Samsung’un resmi olarak yayınladığı güncelleme takvimini sizlere tüm detaylarıyla sunduk. Mayıs ayında güncelleme alacak tüm Samsung cihazların detaylı özelliklerini haberimizde inceledik. Ayrıca cihazlara gelen güncellemelerin incelemelerini de haberimizde bulabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri haberimizle başbaşa bırakalım.

samsung galaxy a70

Samsung Galaxy A70 amiral gemilerine kafa tutan özellikleriyle kullanıcıların kafasını karıştıran bir cihaz. Telefonun can alıcı özelliklerinden olan bataryası 4500 mAh ile bir hayli büyük. Samsung bu cihazda depolama konusunda da cömert davranmış. İşlemci ve ram miktarı olarak da oldukça yeterli. Oyunlarda sizi üzmeyecek bir performans sergiliyor. Üçlü kamera kurulumuyla gelen cihazın kamera performansı ise fiyatına oranla oldukça başarılı. Fiyatı da özelliklerine bakılacak olursa uygun sayılabilir. Galaxy A70 hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için haberimizi inceleyebilirsiniz. Cihazın teknik özelliklerine ise aşağıdan bakabilirsiniz.

samsung galaxy a10s

Samsung Galaxy A10s, giriş seviyesi bir Android telefon olmasına rağmen ikili kamera kurulumuna da sahip. 4000 mAh'lik bataryası sayesinde uzun süreler boyunca kullanıcısına hizmet edecek bir cihaz. Damla çentikli 6.2 inç HD+ ekranı ise giriş seviyesi için oldukça yeterli. Cihaz hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

samsung galaxy m 30s

Samsung Galaxy M30s 6000mAh'lik pil gücü ve kendi fiyat aralığında ki rakipleriye yarışan kamera performansıyla dikkat çekiyor. Telefon ayrıca 15w hızlı şarjı ve çift sim kart özelliğini destekliyor. Cihaz hakkında daha fazla detay için buradaki haberimize gidebilirsiniz.

samsung galaxy a6

Samsung Galaxy A6, Samsung'un ürün gamında orta segment bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Güncel cihazlar gibi çentikli bir ekran tasarımı yerine çentiksiz bir ekrana sahip. Galaxy A6 nispeten eski bir tasarım dilini kullandığı için günümüzdeki cihazlardan hemen ayrılıyor. Daha fazla teknik bilgi için haberimize göz atabilirsiniz.

samsung galaxy a6+

Model adı: Galaxy A6+

Çıkış yılı:2018

Çıktığı tarihteki Android sürümü: Android sürümü: Oreo(Android 8.0.0)

Güncel Android Sürümü: Pie(Android 9)

Gelecek Android Sürümü:Q(Android 10)

Güncelleme tarihi: 1 Mayıs 2020 - 1 Haziran 2020

Samsung Galaxy A6+ da kardeşi gibi benzer tasarım dilini kullanan cihazlardan biri.Telefonun en can alıcı noktalarından birisi ise 6 inç boyutundaki FHD+ Super AMOLED ekranı. 2018 yılında piyasaya çıkan cihaz güncelleme almaya devam ediyor. Cihaz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz haberimizin linki burada.

samsung galaxy a20s

Model adı: Galaxy A20s

Çıkış yılı: 2019

Çıktığı tarihteki Android sürümü: Pie(Android 9)

Güncel Android Sürümü: Pie(Android 9)

Gelecek Android Sürümü:Q(Android 10)

Güncelleme tarihi: 1 Mayıs 2020 - 1 Haziran 2020

Samsung Galaxy A20s, üçlü kamera kurulumuna sahip güncel tasarım dilini kullanan cihazlardan bir tanesi. Kamera konusunda oldukça başarılı işlere imza atan cihaz ayrıca oldukça şık görünüyor. A20s 4000mAh'lik oldukça büyük bir bataryaya ve hızlı şarj desteğine de sahip olarak kullanıcılarıyla buluşuyor. Cihaz hakkında detaylı bilgi haberimizde.

samsung galaxy a20

Samsung Galaxy A20 piyasaya çıkalı 1 yıl olmuş ancak hala çıkmış güncel bir model. Cihaz 6.7 inçlik AMOLED ekranı ile başarılı işlere imza atıyor. 3 GB ram miktarı güncel oyunlar için telefonu biraz zorlasa da günlük kullanımda gayet akıcı ve düzgün bir şekilde çalışıyor. Galaxy A20, 4000 mAh pil kapasitesi ile pil konusunda da oldukça başarılı bir cihaz olmuş. Cihazın incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

samsung galaxy a10

Samsung Galaxy A10, Samsung'un giriş seviyesi kullanıcılarına yönelik piyasaya çıkardığı bir model. Pil performansı ile oldukça başarılı olan cihaz 6.2 inç HD+ bir ekrana sahip. Yüksek işlem ve grefik gücü gerektiren oyunlarda pek başarılı olduğu söylenemez ancak cihaz hitap ettiği kullanıcılara da günlük kullanımda performans sorunu yaşatmayacak kadar başarılı. Ciha hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz buradan haberimize ulaşabilirsiniz.

Samsung Haziran ayında da yukarıda liste halinde verdiğimiz cihazlarına güncelleme sunacak. Bu güncellemelerden bazıları cihazların Android sürümlerini yükseltmek için gönderilse de güncel cihazlar her ay güvenlik güncellemeleri almaya devam ediyorlar. Biz de guncelmiyiz.com sitesinin verilerine göre her ay hangi cihazların güncelleme alacağını sizlerle bu yazımızda paylaşıyor olacağız.

Kullanıcıların bir kısmı cihazlarına gelen güncellemelerin markaların planlı eskitme stratejileri olduğunu düşünüyorlar. Bu sebeple güncelleme yapmaktan kaçınıyorlar. Ancak gelen güncellemeler sayesinde kullanıcılar, yeni android sürümlerine sahip olabiliyor, cihazlarına yeni özellikler kazandırabiliyorlar. Ayrıca hepsinden önemlisi güvenlik güncelleştirmeleri sayesinde cihazlarında var olan açıkları kapatıyorlar. Biz de Webtekno okuyucularına kendi güvenlikleri için cihazlarını güncel tutmalarını öneriyoruz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top