Haziran Ayında Ücretsiz Olarak Sunulacak Tüm Oyunlar (PC-PS4-Xbox)
Makale

Haziran Ayında Ücretsiz Olarak Sunulacak Tüm Oyunlar (PC-PS4-Xbox)

Webtekno ekibi olarak siz değerli takipçilerimiz için ücretsiz oyun kampanyalarını büyük bir titizlikle araştırıyor ve bu oyunları sizlere aktarıyoruz. Bu kampanyalar sayesinde özellikle evde kaldığımız şu günlerde devasa bir oyun kütüphanesini hiç para ödemeden oluşturmuş durumdayız. Şimdiyse sizlere, tüm platformlar için ayrı ayrı olarak haziran ayında ücretsiz olacağı duyurulan oyunlardan bahsedeceğiz.

Oyun platformları, özellikle de son dönemlerde ücretsiz oyun kampanyalarının sayısını artırmaya başladılar. Ayrıca Epic Games gibi rekabette öne çıkmaya çalışan platformlar, son haftalarda ciddi anlamda etkileyici kampanyalarla oyunseverlerin dikkatini çekti. Hal böyle olunca da ücretsiz oyun kampanyalarını takip etmenin zorlaştığını söyleyebiliriz. Bu haberimizde, haziran ayında farklı platformlarda ücretsiz olarak sunulacak oyunları bir arada bulacaksınız.

Popüler video oyunlar

Oyuncu Bilgisayarı

Twitch Prime

PlayStation Plus

Xbox Live Gold

Xbox Game Pass
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top