Honor, Mayıs Güvenlik Güncellemelerini Dağıtmaya Başladı
Makale

Honor, Mayıs Güvenlik Güncellemelerini Dağıtmaya Başladı

Telefonun en önemli kısımlarından biri hiç şüphesiz işletim sistemi. Neredeyse tüm her şeyin düzgün bir biçimde çalışmasını sağlayan bu yazılım, bazı konularda yetersiz kalabiliyor. Böyle olduğunda ise karşımıza yazılım güncellemeleri çıkıyor. Güncellemeler, telefonlardaki yazılımın daha iyi bir performans sunmasını sağlayarak kullanıcıları memnun etmeye ve güvende olduklarından emin olmaya çalışıyor.

Honor da bu ayın yazılım güncellemelerini cihazlarına göndermeye başladı. Hızlı bir şekilde güncellemeleri dağıtan Honor, şimdiden birçok kullanıcıyı memnun etmiş durumda. Güncellemenin önümüzdeki günlerde tüm uygun cihazlara ulaşması bekleniyor. Bu güncelleme sayesinde Honor adı altındaki telefonlar artık daha güvenli bir hale gelecek.

Şimdilik mayıs ayı güvenlik iyileştirmelerini içeren EMUI güncellemesi; Honor Play, Honor 10 Lite, ve Honor 10 tarafından alındı. Honor 10 Lite ve Honor Play bununla birlikte VoWiFi güncellemesini almış olsa da, bu güncelleme henüz Honor 10'a ulaşmadı. Gelin, yakın zamanda daha fazla telefona ulaşacak olan güncellemenin içerdiği yeniliklere yakından göz atalım.

Güncelleme

Bu güncelleme, geliştirilmiş sistem güvenliği için Mayıs 2020'de yayınlanmış Android güvenlik yamalarını birleştiriyor. Bu sayede birçok küçük hatalar düzelecek ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunulmuş olacak. Güncellemenin boyutları ise şu şekilde:

Bu 5 basit adımı uygulayarak mayıs ayı güvenlik güncellemelerini kolayca cihazınıza ekleyebilir ve telefonunuzdan daha yüksek verim alabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top