Hugh Jackman'ı Bir Kez Daha Wolverine Olarak Gördüğümüz Hayran Yapımı Logan 2 Fragmanı
Makale

Hugh Jackman'ı Bir Kez Daha Wolverine Olarak Gördüğümüz Hayran Yapımı Logan 2 Fragmanı

Wolverine denince akla gelen ilk isim olan Hugh Jackman'ın karakteri bırakması, Marvel hayranlarını üzdü. Ünlü aktörün her ne kadar gelecek Marvel filmlerinden birinde farklı bir rolle dönebileceği konuşulsa da Wolverine'in ya da diğer adıyla Logan'ın kalplerdeki yeri başka.

Marvel hayranlarının Wolverine ve Hugh Jackman özlemini en iyi diğer hayranlar anlıyor. YouTube'da Kaptan Amerika 4'ten Batman'in Iron Man ile savaşına kadar çeşitli karakterleri kurgusal fragmanlarla bir araya getiren YouTuber Billy Crammer şimdi yeniden iş başında. Cramer'ın son eseri bir Logan 2 fragmanı olarak geldi.

logan, hugh jackman

2017 yılında vizyona giren Logan, süper kahraman filmleri arasında özel bir yere sahip. Hayranlar, Hugh Jackman'ın uzun yıllardır üstlendiği Wolverine rolüne vedasına şahit olmuştu. Ama ya hikaye devam etseydi? Yeni video bu soruya cevap veriyor ve Jackman'ı yeniden Logan olarak karşımıza çıkarıyor.

Hugh Jackman, X-Men karakteri Wolverine için seçildiği sırada karakterin hayatını değiştireceğinin farkında değildi. Avustralyalı aktör, 17 yıllık bir süre boyunca birçok filmde rol aldı ve Wolverine'e akılda kalıcı bir yüz ve karakter verdi. Logan filmi, hayatı savaşlar ve şiddetle geçen bir adama harika bir son hazırladı, ancak yine de birçoğumuz Jackman'ın yokluğunu sindiremedi.

Yeni fragman, Logan'ın dirilerek yeniden X-Men dünyasına dahil oluşunu konu alıyor. Gerçekleşme ihtimali çok zor gibi görünse de, Logan 2 ile Hugh Jackman'ı yeniden Wolverine olarak görmek hala umut verici.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top