TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlİGDAŞ'tan Doğalgaz Faturalarına Vade Farksız Taksit Kampanyası

21/01/2020
68


Yeni yılın ilk ayını yavaş yavaş ardımızda bırakırken, vatandaşların faturalarla imtihanı ara vermeden devam ediyor. Yurdun dört bir yanında etkili olan soğuklar, en çok da doğalgaz faturalarını vuruyor. Öyle ki, kombilerin nasıl daha ekonomik olarak kullanılabileceğine dair aramalar Google’da tavan yapmış durumda. 

Tam bu noktada İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş (İGDAŞ), soğuklarla birlikte artan tüketim miktarını göz önünde bulundurarak, doğalgaz faturalarına vade farksız taksit uygulaması başlattı. 13 bankanın katıldığı uygulama, faturalardan bunalan vatandaşlara biraz olsun nefes aldırabilir. Doğalgaz faturasına vade farksız taksit fırsatı, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. 

doğalgaz fatura

Uygulamaya ilişkin açıklamalarda bulunan İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen, “Havaların soğumasıyla birlikte, doğalgaz tüketimleri de artmaya başladı. Biz de abonelerimizin artan ısınma giderlerini kolayca ödemelerini sağlamak amacıyla taksit kampanyası başlattık. Bankalarla görüşmeler yaparak kampanyamıza katılımlarını sağladık. Amacımız, abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak" şeklinde konuştu. Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış