İGDAŞ'tan Doğalgaz Faturalarına Vade Farksız Taksit Kampanyası
Makale

İGDAŞ'tan Doğalgaz Faturalarına Vade Farksız Taksit Kampanyası

Yeni yılın ilk ayını yavaş yavaş ardımızda bırakırken, vatandaşların faturalarla imtihanı ara vermeden devam ediyor. Yurdun dört bir yanında etkili olan soğuklar, en çok da doğalgaz faturalarını vuruyor. Öyle ki, kombilerin nasıl daha ekonomik olarak kullanılabileceğine dair aramalar Google’da tavan yapmış durumda. 

Tam bu noktada İstanbul Gaz Dağıtım Sanayii ve Ticaret A.Ş (İGDAŞ), soğuklarla birlikte artan tüketim miktarını göz önünde bulundurarak, doğalgaz faturalarına vade farksız taksit uygulaması başlattı. 13 bankanın katıldığı uygulama, faturalardan bunalan vatandaşlara biraz olsun nefes aldırabilir. Doğalgaz faturasına vade farksız taksit fırsatı, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. 

doğalgaz fatura

Uygulamaya ilişkin açıklamalarda bulunan İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen, “Havaların soğumasıyla birlikte, doğalgaz tüketimleri de artmaya başladı. Biz de abonelerimizin artan ısınma giderlerini kolayca ödemelerini sağlamak amacıyla taksit kampanyası başlattık. Bankalarla görüşmeler yaparak kampanyamıza katılımlarını sağladık. Amacımız, abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak" şeklinde konuştu. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top