TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlIPhone 11 Fiyatı Ne Kadar? - İşte Türkiye Ve Yurt Dışı Fiyatları

11/09/2019
156


2018’in son ayları ve 2019’un tamamı iPhone serisi için oldukça sıkıntılı geçmişti. Bu döngüden kurtulmak için Apple, yeni iPhone 11 modelleriyle bu akşam sahneye çıkacak. Webtekno ekibi olarak yaşanan tüm gelişmeleri anbean sizlere aktaracağız.

Yeni modellerin en çok merak edilen yönü ise elbette fiyatları. Apple her zaman üst segment fiyat politikasında psikolojik sınırları belirleyen bir tavır çizdi. Bu tavrı iPhone X ile birlikte 1000 dolar barajına sabitledi. Sonrasında gelen iPhone XS de aynı fiyata sahip olurken Apple, iPhone 11 için de benzer bir fiyat politikasıyla karşımıza çıktı. 

Bu haberimizde sadece iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinin olası Türkiye fiyatları yer almaktadır. iPhone 11 detaylı ön inceleme için buraya, iPhone 11 Pro ve Pro Max özellikleri için buraya tıklayabilirsiniz.

iphone 11 fiyat

Türkiye fiyatları, son vergi politikaları ve muhtemel Apple Türkiye kâr marjına göre hesaplanmıştır. Yukarıdaki fiyat listesi, resmi açıklamadan sonra değişebilir. Apple, fiyatlardaki küsüratları en yakın tam değere yakın şekilde düzenleyebilir.

iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max ile birlikte iOS 13, Apple Watch gibi pek çok yenilikle karşılaşacağımız Apple etkinliğindeki tüm detaylar için akşam 20.00’da Webtekno.com’u ziyaret edin. Ayrıca iPhone 11 cihazlarının detaylı ön inceleme yazıları da bu gece yayında olacak. Akşam görüşmek üzere...Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış