TRonlinee Sosyal Platform
X

İçerik Ara

X

İçerik Ara

X

GİRİŞ YAP

Beni Hatırla
X

Kayıt OlKonami, Güncel Olmayan Takım Kadroları Nedeniyle 500 'myClub Jetonu' Verecek

11/09/2019
242


Eylül ayının gelmesiyle birlikte futbol oyunlarını oynamayı seven oyunseverler için heyecanlı bir süreç başladı. Bunun nedeniyse Konami imzalı eFootball PES 2020'nin 10 Eylül itibarıyla piyasaya sürüleceğinin duyurulmasıydı ve dün itibarıyla oyunseverler, merakla beklenen eFootball PES 2020'yi deneyimlemeye başladılar.

Ancak ilginç bir şekilde Konami'nin, büyük bir skandala imza atarak son transfer güncellemelerini yapmadan oyunu piyasaya sürdüğü ortaya çıktı. Durumun fark edilmesinden sonraysa Konami, oyunseverlerden konuyla ilgili olarak özür diledi ve şimdi, oyunseverlerin gönlünü yeniden kazanacak bir kampanya başlattı.

PES 2020

Eğer sizlerde eFootball PES 2020'yi dün itibarıyla satın alıp deneme imkanı bulduysanız, hatalı kadroları fark etmiş olabilirsiniz. Örneğin geçtiğimiz dönemlerde Juventus FC formasını giymek için imza atan Aaron Ramsey hala Arsenal takımındaymış gibi görünüyor. İşte Ramsey'in hala Arsenal'de olduğunu gösteren o ekran görüntüsü;

Arsenal

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Konami, bu hatanın 12 Eylül Perşembe günü itibarıyla düzeltileceğini ve yapılacak düzeltmeden önce verilecek olan görevi tamamlayan oyunseverlere, "myClub" modunda kullanılabilecek 500 jeton verileceğini açıkladı. İşte Konami'nin 500 jeton vereceğini söylediği o açıklama;

Konami

Konami'nin bütün oyuncular için sunduğu 500 jeton kampanyasına dahil olmak ve oyunda 500 fazla jetona sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şeyse oyunun myClub öğreticisini tamamlamak. Öğreticiyi tamamladıktan sonraysa Konami, hesabınıza 2 sefer 250 jeton gönderecek. Ancak bu öğreticiyi tamamlamak için sürenizin çok kısıtlı olduğunu unutmayın.Etiket :

Yorum Yap


Yorum yapabilmek için giriş yapınız.

Snow

Freelancer ©

Snow

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış