LG, Eski Günlerine Dönmek İçin 13 Yeni Akıllı Telefonun İsim Haklarını Aldı
Makale

LG, Eski Günlerine Dönmek İçin 13 Yeni Akıllı Telefonun İsim Haklarını Aldı

Bildiğiniz üzere LG, uzun süredir akıllı telefon pazarında istediği başarıyı elde edemiyor fakat ortaya çıkan yeni iddialara göre, Güney Kore merkezli teknoloji devi, orta segment cihazlarına verdiği Q serisi cihazları için 13 yeni başvuruda bulunarak pazarda yeniden söz sahibi olmak istiyor. Firma tarafından Güney Kore Fikri Mülkiyet Hakları Bilgilendirme Servisi’ne yapılan başvuruda aşağıda yer alan model isimleri için başvuruda bulunuldu. 

Samsung’un orta segment için kullanıcılarına sunduğu ve oldukça büyük başarı elde ettiği Galaxy A Serisi ile rekabet etmek ve akıllı telefon pazarındaki kaybettiği pazar payını geri kazanmak konusunda oldukça istekli görünen LG tarafından piyasaya sürülmesi beklenen bu yeni Q Serisi cihazların firma tarafından agresif bir fiyat politikası ile tüketicilerin beğenisine sunulması bekleniyor. Seri içerisindeki telefonlar arasından hakkında bilgi sahibi olduğumuz tek cihaz olan Q51 modeli bildiğiniz üzere şubat ayında tanıtılmıştı. 

Mediatek firması tarafından geliştirilen Helio P22 işlemcisi ile çalışan Q51 cihazına, 3GB ram ve 4.000 mAh batarya eşlik ediyor. Buna ek olarak, cihazda 6,5 inç boyutuna sahip 720p çözünürlüklü bir ekran bulunuyor.

LG tarafından tanıtılması beklenen orta segment cihazları tercih eder misiniz? Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top