LG Smart TV’lere Vodafone TV Desteği Geldi
Makale

LG Smart TV’lere Vodafone TV Desteği Geldi

Vodafone tarafından piyasaya sürülen; 80’den fazla yerli ve yabancı televizyon kanalını akıllı telefon, tablet bilgisayar, tarayıcı veya akıllı televizyon üzerinden izleme imkânı sunan Vodafone TV, artık LG markalı akıllı televizyonlarda kullanılabilecek. 2018 ve 2019 model LG Smart TV’lere eklenen Vodafone TV uygulaması, kullanıcılara birçok avantaj sunuyor.

Vodafone TV’nin sunduğu bu avantajların başında 24 saate kadar geri alma özelliği geliyor. Buna ek olarak 80’i aşkın televizyon kanalını; ayrıca film, dizi ve çizgi film gibi pek çok kategoride 4 binin üzerinde içeriği izleme imkânı da Vodafone TV’nin avantajları arasında yerini alıyor.

Vodafone TV

Kullanıcılar, Vodafone TV’de FOX Life, FX, FOX Crime, National Geographic ve National Geographic Wild kanallarının en popüler dizi ve belgesellerini bulabiliyor. Buna ek olarak spor tutkunları için S Sport, İngiltere Premier Lig, Bundesliga, NBA ve Formula 1 gibi pek çok canlı spor yayını da Vodafone TV’de bulunuyor.

Sinemalardan sonra platforma eklenen filmler ve Vodafone Red sponsorluğunda sahnelenen etkinliklerin yanı sıra kullanıcılar, 'Kafa Doktoru' ve 'Eski Zamanlar' gibi Vodafone TV’ye özel yapımları da Vodafone TV üzerinden izleme imkânına sahip.

LG

LG, kullanıcıların akıllı televizyonlar için geliştirilen LG Smart TV arayüzü webOS’u, hareket sensörlü Sihirli Kumanda’yı ve Türkçe akıllı ses algılama fonksiyonlarını Vodafone TV ile entegre bir şekilde kullanabileceklerini söylüyor.

Vodafone TV desteğine de kavuşan LG Smart TV’ler hakkında daha fazla bilgi almak ve modellere göz atmak için buradaki bağlantıyı kullanabilir, bağlantıdan LG’nin resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.  
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top