Minecraft Earth’te Yeni Güncellemeyle Birlikte İkinci Sezon Başladı
Makale

Minecraft Earth’te Yeni Güncellemeyle Birlikte İkinci Sezon Başladı

Pokemon Go’ya benzer şekilde artırılmış gerçeklik temelli bir Minecraft oyunu olan Minecraft Earth, geçtiğimiz yıl erken erişime açılarak oyunculara sunulmuştu.

Minecraft Earth’ün son güncellemesi olan R18 güncellemesi, oyundaki sorunların bir kısmının çözülmesinin yanında oyuna yenilikler de getiriyor. Yayınlanan güncelleme ile beraber oyunun görevlerinin yeni sezonu olan Challenge Season 2 de başlatıldı. 

Minecraft Earth

Minecraft Earth’ün yeni güncellemesiyle oyuna eklenen Player Journal sayesinde artık oyuncular ödül kazanmak için çıkartma toplayabilecekler. Season 2’yle beraber oyuncuların oyundaki karakterlerinin yeni eşyalarının kilitleri de açılacak. R18 güncellemesi aynı zamanda oyuna yeni bir çeteyi de getiriyor. Midnight Chicken ismi verilen yeni çete güncellemeyle Minecraft Earth’e geliyor. 

R18 güncellemesi, getirdiği yeniliklerin yanında oyunun performansında iyileştirmeler ve görsel yenilikleri de getiriyor. Güncellemenin notlarında oyunun yüklenme sürelerinin güncelleme ile kısaltıldığı belirtiliyor. Aynı zamanda artık animasyonlu yapı önizlemeleri de kullanıcılara güncelleme ile sunuluyor. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top