Naughty Dog, The Last Of Us Part II'den Yeni Bir Video Yayınladı
Makale

Naughty Dog, The Last Of Us Part II'den Yeni Bir Video Yayınladı

The Last of Us II'nin geliştirme sürecinin perde arkasına geçen Naughty Dog, son videosunda oynanış için tasarım seçimleri hakkında konuştu. Ellie seçili olduktan sonra geliştirme ekibi, oyuncunun gerçekten Ellie’nin ayakkabılarının içindeymiş gibi hissetmesini istedi.

Ellie, Joel'dan daha çevik olduğundan zıplamak ve yüzüstü ilerlemek gibi yeni işlevler açılıyor. Zıplamak, daha yüksek bir zemine erişmek için kullanılabilir; yüzüstü ilerleme pozisyonunda ise silahlar ve işçilik mevcut. Temel oyun, koşullar göz önüne alındığında oyuncuyu zorlamaya odaklı. Ellie'nin karşı karşıya olduğu çeşitli tehditler ve sahip olduğu araçlar dikkate alındığında bunun nasıl olduğunu görmek ilginç.

The Last of Us Part II, 19 Haziran'da PS4’te oynanabilecek. Ellie'nin karşılaşacağı bazı zorluklar, paylaşılan videodan anlaşılabiliyor. Bilgilerin sızdırıldığı ve oyuncularda hayal kırıklığı yaratan oyun hakkında yeni gelişmelerin yaşanıp yaşanmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top