NetEase Games, Project: Ragnarok'u Konsol, PC, IOS Ve Android İçin Resmen Duyurdu
Makale

NetEase Games, Project: Ragnarok'u Konsol, PC, IOS Ve Android İçin Resmen Duyurdu

Geçtiğimiz günlerde Eve Echoes oyununu tanıtan NetEase Games, hız kesmeden yepyeni bir oyunla karşımıza çıktı. Project: Ragnarok, adından da anlaşılacağı üzere İskandinav mitolojisini temel alan bir macera oyunu olacak. Oyunun çıkış tarihi hakkında net bir bilgiye sahip değiliz ancak oyun çıktığında kesinlikle çok ses getirecek. Özellikle farklı oyun tiplerinin birleşiminden oluşacak olması, oyunun daha geniş bir kitleye hitap etmesine olanak sağlıyor. 

GamerSky’ın açıklamalarına göre Project: Ragnarok, bir çapraz platform oyunu olacak. Oyunu konsol, PC, iOS ve Android platformlarında arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz. NetEase Games, oyunu piyasaya sürmek için uluslararası bir ekip oluşturup 2 seneyi aşkın bir süre üzerinde çalışmış.  

Project: Ragnarok bir açık dünya oyunu. Dilediğiniz gibi gezebileceğiniz bir harita bulunan bu oyunda macera peşinde koşmaktan bıkmayacaksınız. Tehlikeli çöller, unutulmuş mağaralar ve antik ormanlarda dolaşacak, cücelerle iş birliği yapacaksınız.  

Dolu ve üzerinde uğraşılmış gibi görünen aksiyon sahneleri, sanki oyunun içindeymişsiniz hissiyatı veriyor. Hikâyesi de güzel olunca, oyunu oynarken keyif almamak pek mümkün gözükmüyor. Niko Partners analistlerinden Daniel Ahmad, Project: Ragnarok’un klasik bir Çin MMO tarzı oynanışa sahip olduğunu söyledi. Premium AAA oynanışıyla birleştirilerek oyunun hedef kitlesinin globale açılması bekleniyor.

İskandinav mitolojisinde kıyamet anlamını taşıyan Ragnarok, oyunda da size kıyameti yaşatacak. Devler ve ejderhalarla dolu anavatanını savunacak olan 9 ırkla karşılaşacaksınız. Kendine has güçleri olan bu ırklar, kıyamet kehaneti adı altında yıkımla mücadele edecek. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top