OnePlus, Bütçe Dostu Bir Akıllı Telefon Tanıtmaya Hazırlanıyor
Makale

OnePlus, Bütçe Dostu Bir Akıllı Telefon Tanıtmaya Hazırlanıyor

Uzun süre boyunca amiral gemisi modelleri agresif fiyat politikasıyla kullanıcılarına sunan OnePlus, son yıllarda uyguladığı yüksek fiyat politikasıyla oldukça konuşuluyor. Örneğin OnePlus 8 Pro modeli için belirlediği satış fiyatıyla Samsung Galaxy S20 ailesi gibi serilerle yarışacak bir politika uygulanması, firmanın sevenleri tarafından eleştirilmesine de sebep olmuş durumda.  

Her ne kadar standart OnePlus 8 modeli; kablosuz şarj ve 120 Hz ekran özelliklerinden feragat ederek daha uygun bir fiyatla karşımıza çıksa da kullanıcılar bu durumdan pek memnun değil. Eskiden olduğu gibi başarılı performans ve tasarıma sahip modelleri uygun fiyata satın alabilmek isteyen kullanıcılar için firmanın CEO’su Pete Lau’nun bir haberi var. Lau, kendisiyle yapılan bir röportaj esnasında bütçe dostu yeni bir OnePlus modelinin yolda olduğunu söyledi.  

oneplus

Yeni fiyat politikalarının yanında uygun fiyatlı cihazları tüketicilerin beğenisine sunmaya devam edeceklerini ifade eden CEO Pete Lau, hiçbir şekilde OnePlus kalitesinin standartlarından taviz vermeyeceklerini de sözlerine ekledi. Böylelikle hem üst segmentte hem de orta segmentte tüketicileri mutlu etmek ve akıllı telefon pazarındaki payını artırmak isteyen firma, kullanıcılardan gelen bu uygun fiyatlı OnePlus akıllı telefon talebini dikkate aldıklarını ve bu sayede yeni tüketicilere ulaşmak istediklerini de belirtti. Nisan ayı sonlarında ortaya atılan bir iddiaya göre bahsedilen bu modelin adının OnePlus Z olması bekleniyor.  

Uygun fiyatlı olması ve ülkemizde satışa çıkması durumunda OnePlus'ın bu telefonunu satın alır mısınız? Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top