OnePlus'ın Oyun Merkezi Game Space, Google Play Store'da Yayınlandı
Makale

OnePlus'ın Oyun Merkezi Game Space, Google Play Store'da Yayınlandı

Kısa süre önce 7T ve 7T Pro modelleri kafa karıştıran bir şekilde 'Türkiye garantili' olarak ülkemizde de satışa sunulan OnePlus, kendi akıllı telefonlarını kullanan mobil oyunseverlere sunduğu Game Space uygulamasını şimdi tüm Android kullanıcılarına açtı ve Google Play Store'da yayınladı. 

OnePlus'ın kendi akıllı telefon arayüzü olan OxygenOS'te ön yüklü olarak bulunan Game Space, cihazda yüklü olan tüm oyunların tek bir kütüphanede bulunmasını sağlıyor ve oyunlarla ilgili kullanıcılara bilgiler sunuyor.

OnePlus Game Space

Ayrıca bu uygulamayı kullanarak oyun oynayan OnePlus sahipleri, uygulamanın özel optimizasyon hizmetinden de faydalanıyorlar ve oyun oynarken Android'in normalde sunacağından daha yüksek performans alabiliyorlar.

Eğer sizler de OnePlus'ın kendi telefonlarına ön yüklü olarak eklediği ve an itibarıyla da Google Play Store'da dayayınlanan Game Space uygulamasını edinmek isterseniz, burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top