PC'de Epic'e Özel Olan Beyond: Two Souls'un Steam Sayfası Açıldı
Makale

PC'de Epic'e Özel Olan Beyond: Two Souls'un Steam Sayfası Açıldı

Oyun stüdyosu Quantic Dream’in bir zamanlar PlayStation’a özel olan oyunlarının Epic Games Store vasıtasıyla PC oyuncularıyla buluşmasının üstünden yaklaşık 1 sene geçti. Yani Epic Games Store’un ardından sıra, dünyanın en popüler çevrimiçi oyun mağazası Steam'e geldi.

Yaklaşık 1 sene önce stüdyonun Beyond: Two Souls, Heavy Rain ve Detroit: Become Human oyunları Epic Games Store’daki yerini almıştı. Bu üçlü arasından Steam sayfası açılan ilk oyun, Beyond: Two Souls oldu. Hatta oyunun ücretsiz demosu da Steam'de yayınlandı.

beyond: two souls

Epic Games'in oyunun 1 yıl boyunca kendi platformuna özel kalması durumu söz konusu olursa Beyond: Two Souls’un 19 Temmuz civarında tam sürümüyle Steam’de yayınlanması gerekiyor ancak bu noktada demonun da 27 Haziran tarihinde yayınlanması gerekiyordu. Dolayısıyla her an her şey olabilir.

Quantic Dream’in tüm oyunları; yani Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human, tam sürümden birkaç hafta önce demo sürümüyle oyuncuların karşısına çıkmıştı ancak şu an için Heavy Rain ve Detroit: Become Human'ın Steam’deki çıkış tarihlerine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.

2013 yılında PlayStation 3 için yayınlanan oyun, oldukça olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Oyun, 2015 yılında PlayStation 4 konsolları için de çıkış yapmıştı. Oyunun Steam demosu, Epic Games Store demosuyla aynı. The Experiment ve Haunt bölümlerini içeren oyun, oyunculara yaklaşık 1 saatlik bir oynanış sunuyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

beyond: two souls
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top