Realme, Yeni Akıllı Televizyonunu Uygun Fiyatıyla Duyurdu
Makale

Realme, Yeni Akıllı Televizyonunu Uygun Fiyatıyla Duyurdu

Bugün düzenlediği bir etkinlikle yeni kablosuz kulaklıkları, yeni akıllı telefonu ve ilk akıllı saatini duyuran Realme, şimdi de akıllı televizyonunu duyurdu. Şirketin "Smart TV" olarak isimlendirdiği yeni televizyonu teknik özelliklerinin yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Dilerseniz hemen, Realme'nin yeni televizyonunun neler sunduğuna yakından bakalım.

Realme'nin yeni televizyonları iki farklı büyüklük seçeneğine sahip. Bunlardan bir tanesi 32 inç büyüklüğündeki HD Ready, diğeri ise 43 inç büyüklüğünde ve FHD olarak karşımıza çıkıyor. Her iki varyant da 8.7 milimetrelik kalınlığı ile dikkatleri üzerine çekerken, "Chroma Boost Picture" motoruna sahipler. Ayrıca Realme'nin yeni televizyon modelleri, sahip olduğu çerçevesiz tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Realme Smart TV

Realme'nin yeni televizyonu Netflix, YouTube ve Amazon'un Prime Video gibi uygulamalar ile birlikte geliyor. Android TV 9.0 işletim sistemi ile çalışan televizyon, Google Play Store aracılığıyla daha fazla uygulamanın kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca bu akıllı televizyon, Google Asistan desteğine de sahip. Bu akıllı televizyona sahip olan tüketiciler, bir televizyondan ziyade devasa büyüklükteki bir tablet kullanıyormuş gibi hissedebilirler.

Realme

Realme yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre yeni televizyonlar 2 Haziran itibarıyla tüketiciler tarafından satın alınabilecek. Bu televizyonların fiyatları ise şu şekilde olacak;
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top