Riot Games'in FPS Oyunu Valorant Türkiye'de Saat Kaçta Yayınlanacak?
Makale

Riot Games'in FPS Oyunu Valorant Türkiye'de Saat Kaçta Yayınlanacak?

Riot Games, tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı (FPS) oyunu Valorant nihayet tam sürüm olarak geliyor. Valorant, nisan ayında kapalı beta olarak sınırlı sayıda oyuncuya sunulmuştu ve oyun yakında tüm oyuncuların erişimine açılacak.

Riot Games, PC oyuncuları için ücretsiz olarak piyasaya süreceği 5v5 taktiksel nişancı oyununun çıkış tarihini ve saatlerini resmi olarak açıkladı. Geliştirici, kapalı beta süresince milyonlarca oyuncu tarafından oynanan yeni oyununun ne zaman geleceğini sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu.

valorant

Riot Games tarafından yapılan duyuruya göre Valorant, 2 Haziran Salı günü TSİ 08:00 itibarıyla Türk oyunculara açılacak. Yani Valorant'ı yarın saat 08:00'dan itibaren ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz. Riot Games ayrıca sosyal medya hesabından "1. Bölüm: Kıvılcım" adlı bir görsel paylaştı.

Valorant, yarın resmi olarak yayınlanacak birinci sezonunun adı 'Kıvılcım' olarak açıklandı. Tam sürümün çıkışıyla birlikte oyuna gelecek olan haritanın ismi ise Ascent olacak. Yeni tanıtılan ajan Reyna'nın oynanış videosuna da sahne olan Ascent, İtalya'da yer alıyor. Oyun, Fortnite tarzı bir anlayışla kendine has teması olan sezonlarla yayınlanacak gibi görünüyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top