Robocop'la Terminator'ün Kapıştığı Mortal Combat 11 Aftermath Fragmanı Yayınladı
Makale

Robocop'la Terminator'ün Kapıştığı Mortal Combat 11 Aftermath Fragmanı Yayınladı

Mortal Kombat serisinin en ilginç deneyimlerini sunan son oyunu Mortal Kombat 11’in yeni ek paketi Aftermath’in önümüzdeki günlerde yayınlanacağını daha önce duyurmuştuk. Mortal Kombat 11’in yeni ek paketi oyuna Robocop’la beraber iki karakterin daha katılmasını sağlayacak. 

Ek paketin yayınlanmasına kısa bir süre kalmışken, bugün Mortal Kombat YouTube kanalından ek paketin iki yeni fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanlarda ek paketle oyuna katılacak Robocop’la oyuna aylar önce eklenen Terminator’ün mücadelesi görülüyor. 

Mortal Kombat 11 Aftermath

Yayınlanan fragmanların ilkinde Robocop’la Terminator’ün kavgasında Robocop galip geliyor ve Robocop’un Terminator’ı parçalara ayırdığı Finish Him’i görebiliyoruz. İkinci fragmanda ise bu sefer Terminator Robocop’u yeniyor ve sibernetik polis Alex Murphy’in bacaklarını kopararak katledilmek üzere geleceğe gönderiyor. 

Aftermath ek paketinde Robocop’la beraber çok kollu Shokan savaşçısı Sheeva ve rüzgar tanrısı Fujin oyuna katılacak. Daha önce Kombat ek paketiyle gelen Terminator, Joker ve Spawn da daha önce Kombat paketini almamış olan oyunculara Aftermath’le beraber sunulacak. 

Mortal Kombat 11 Aftermath

Aftermath aynı zamanda oyunun hikayesine final getiriyor ve Scorpion, SubZero ve Frost için alternatif görünüşler ekliyor. PlayStation 4, PC, Xbox One, Nintende Switch ve Google Stadia’da oynanabilen Mortal Kombat 11’in Aftermath ek paketi 26 Mayıs’ta oyunculara sunulacak. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top