Samsung Galaxy M31s Ve Galaxy M51'in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı
Makale

Samsung Galaxy M31s Ve Galaxy M51'in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung, Galaxy M31 ve Galaxy M51 modellerini yakında ilk olarak Hindistan'da piyasaya sürecek. Açıklanan bilgilere göre her iki akıllı telefon da 64 MP ana kameraya sahip olacak.

Samsung Galaxy M51'in haziran ayı sonunda piyasaya sürülmesi planlanıyor ancak verilen bilgilerde telefonun üretim hızının büyük ölçüde, ülkede devam eden koronavirüs salgınının durumuna bağlı olduğu belirtiliyor. Bu nedenle planlanan piyasaya sürme tarihi değişiklik gösterebilir. Ayrıca cihazın parmak izi sensörünün ekran içinde yer alacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy M51

Galaxy M31s'lere gelince bu telefonun da Galaxy M51 gibi 64 MP birincil kamera ve ekran içi parmak izi sensörüyle birlikte geleceği söyleniyor. Haziran ayının ilk haftasında piyasaya sürülmesi beklenen modelin 128 GB dâhili depolama alanı olacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy M51 ve Galaxy M31'lerin sırasıyla SM-M515F ve SM-M317F model numaralarını taşıyacağı da bildiriliyor.

Samsung Galaxy S20

Geçtiğimiz şubat ayında tanıtılan Samsung Galaxy S20 ailesi, sürpriz bir üye daha kazandı. Samsung tarafından kısa süre önce duyurulan Galaxy S20 Tactical Edition adındaki model, tamamen askeri kullanım için tasarlanmış özel bir telefon. Cihaz, ABD Ulusal Güvenlik Ajansı (NSA) standartlarına dayalı iki şifreleme katmanı ve askeri sınıf güvenliği sağlamak için özelleştirilmiş bir yazılımla geliyor.

Çetin koşullarda dahi muazzam bir dayanıklılık vadeden Galaxy S20 Tactical Edition, gece görüş modu benzeri bazı gelişmiş özellikler de sunuyor. Söz konusu özellik, gece görüş sistemleri aktif hâle getirildiği zaman ekranı otomatik olarak kapatıyor. Bunun dışında cihazda, hareket hâlindeyken görev planlaması ve raporları iletmek için DeX yazılımı da yer alıyor.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top