Samurai Shodown Neo Geo Collection, Epic Store'da 1 Hafta Ücretsiz Olacak
Makale

Samurai Shodown Neo Geo Collection, Epic Store'da 1 Hafta Ücretsiz Olacak

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini SNK stüdyosunun üstlendiği yeni bir Samurai Shodown koleksiyonu, birkaç hafta içerisinde oyuncularla buluşacak ancak özellikle son iki haftadır verdiği ücretsiz oyunlarla Steam karşısında elini daha da güçlendiren Epic Game Store’un Samurai Shodown için de özel bir anlaşması bulunuyor.

Samurai Shodown Neo Geo Collection, 18 Haziran tarihinde Steam oyuncularıyla buluşacak. Oyun, bir ay sonra 28 Temmuz tarihinde PlayStation 4 ve Nintendo Switch konsollarına çıkış yapacak.

Yukarıda da söylediğimiz gibi oyun, Steam’e 18 Haziran tarihinde gelecek ancak Epic Games Store’da bundan bir hafta önce oyuncuların kullanımına bir hafta için tamamen ücretsiz olarak sunulacak.

Samurai Shodown Neo Geo Collection’ın içerisinde klasik dövüş oyunu serisinin altı Neo Geo oyunu, Samurai Shodown V Perfect’in tam sürümü ve son Neo Geo oyunu olması muhtemel yayınlanmamış bir oyun bulunuyor. Ayrıca her oyunun çevrimiçi modu da var. Geçtiğimiz sene Xbox için de çıkacağı duyurulan oyunun Xbox sürümüyle ilgili şu an için bir bilgi bulunmuyor.

samurai shodown
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top