Serdar Beyi Uzak Tutun: Türkiye'deki En Pahalı 7 Otomobil
Makale

Serdar Beyi Uzak Tutun: Türkiye'deki En Pahalı 7 Otomobil

Döviz kurunun ciddi bir şekilde artması ve son ÖTV düzenlemesinin özellikle zaten ‘pahalı’ olan otomobillerin fiyatını daha da artırmasıyla birlikte Türkiye’de yeni bir otomobil satın almak oldukça zor hale geldi. Ancak konu süper spor ya da ultra lüks otomobillere geldiğinde fiyatlar daha da akıl almaz seviyelere gelmiş durumda. 

Bu içeriğimizde, Türkiye’deki en pahalı otomobilleri bir araya getiriyoruz. Dünyanın en özel otomobillerinden bazılarının yer aldığı listedeki fiyatları gördüğünüzde standart binek araçların fiyatlarından şikayet etmeyi dahi bırakabilirsiniz. Tabi bu, otomobil fiyatlarının yüksek olduğunu değiştirmeyecek.

2020 Bentley Flying Spur

2014 Rolls-Royce Phantom

2020 Ferrari Pista

2020 Lamborghini Aventador

2020 Mercedes Maybach S650 Pullman

2016 Ferrari LaFerrari

2020 Bugatti Chiron

Bir otomobil için 50 milyon TL verilir mi diyebilirsiniz. Ancak fiyatından bağımsız bir şekilde Bugatti Chiron'un dünyanın en özel otomobillerinden biri olduğunu söylemek çok da yanlış olmayacaktır. Dünyanın en lüks ve en hızlı otomobillerinden biri olan Bugatti Chiron saatte 490 kilometre hıza ulaştığı aşağıdaki videoyu izlemek, otomobilin neden bu kadar 'özel' olduğunu daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Yine de sormaya devam edebiliriz; bir otomobile 50 milyon TL verilir mi?
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top