'ShaRkPG' Oyunu Maneater'ın Fragmanı Yayınlandı
Makale

'ShaRkPG' Oyunu Maneater'ın Fragmanı Yayınlandı

PlayStation 5'in çıkış tarihi yaklaştıkça oyun sektörüne olan ilgi bu yeni konsola yoğunlaşmış olsa da PlayStation 4 için yeni oyunlar çıkmaya devam ediyor. The Last of Us: Part IICyberpunk 2077, ve Ghost of Tsushima gibi oyunlar çok fazla kişi tarafından bekleniyor.

Tüm bu güçlü oyunların arasına şimdi bir yenisi daha ekleniyor. Tripwire Interactive'in ShaRkPG oyunu Maneater, 22 Mayıs'ta dünya genelinde satışa çıkıyor. Bugün birçok oyunseverin ilgisi çeken oyunun fragmanı yayınlandı. Fragman göz önüne alındığında, oyundaki aksiyon her an çok yüksek seviyelerde olacakmış gibi görünüyor.

Köpek balıklarının kol gezdiği bu oyunun fragmanında şu sözler kullanıldı: "Derinlikler keşfedilecek, besin zinciri bozulacak ve ölümcül olaylar meydana gelecek çünkü burada işler korku içerisinde gerçekleşir ve avcı av olur." Fragmanda kullanılan görseller ilgi çekici bulunurken oyunun nasıl olacağı ise birçok kişi tarafından merak ediliyor. 

oyun içi görüntü

Oyun; Xbox One, Nintendo Switch, Microsoft Windows ve PlayStation 4 için oynanabilir olacak. Oyunun en merak edilen özelliklerinden biri olan fiyatı hakkında bir açıklama bulunmuyor ancak oyun, Epic Games Store'da 69 liradan ön sipariş edilebilir durumda. Diğer platformlar için henüz bir fiyat açıklanmış değil. 

Epic Games Store, oyunun açıklama kısmına "Denizlerin korkunç süper avcısı KÖPEK BALIĞI olarak mükemmel bir güç deneyimi yaşa! Maneater, köpek balığı olarak oynayacağın, tek oyunculu ve açık dünyalı aksiyon RYO'dur (ShaRkPG). Ye! Keşfet! Geliş!" şeklinde not düşmüş. 
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top