Sony, PS4 Sahiplerini İndirimlere Boğacağı 'Days Of Game 2020' Tarihlerini Açıkladı
Makale

Sony, PS4 Sahiplerini İndirimlere Boğacağı 'Days Of Game 2020' Tarihlerini Açıkladı

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, video oyun sektörünün en önemli isimlerinden bir tanesi. Şirket, piyasaya sürdüğü oyun konsollarının yanı sıra geliştirdiği oyunlarla da oyunseverlerin gönlünde taht kuruyor.

Şimdiyse Sony, yaptığı açıklamalarla bu yılki "Days of Play 2020" etkinliğinin başlangıç tarihini ve bazı diğer detayları açıkladı. Dilerseniz hemen, Days of Play 2020'yle ilgili açıklanan tüm detaylara yakından bakalım.

Days of Play

Sony'nin oyun konsolları için düzenlediği Days of Play, belirli günler arasında yapılan geleneksel bir indirim kampanyası. Şirket, her yıl belirlediği süreç içerisinde sunduğu indirimlerle PlayStation sahiplerine tasarruf yapma imkanı sağlıyor. Çünkü sektörün en popüler oyunları, düzenlenen bu etkinlik kapsamında ciddi anlamda ucuzluyor.

Sony tarafından yapılan açıklamalara göre PlayStation 4, PSVR ve PS Plus için Days of Play etkinliği, 25 Mayıs ile 8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Sony, bu tarihler arasında oyunseverler için kaçırılmayacak indirimler yapacak. Dilerseniz şimdi de Days of Play etkinlikleri kapsamında gerçekleşecek indirimlere yakından bakalım.

Days of Play

Sony'nin Days of Play etkinlikleri kapsamında fiyatını düşürdüğü oyunlar sadece bununla sınırlı değil. Şirket, yüzlerce popüler oyun için de değişken oranlarda indirim yapacak. Böylelikle oyunseverler, farklı oyunları birbirinden cazip fiyatlarla satın alabilecekler.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top