Steam Fiyatı 219 TL Olan Civilization VI, Epic Games’te Ücretsiz Oldu [İndir]
Makale

Steam Fiyatı 219 TL Olan Civilization VI, Epic Games’te Ücretsiz Oldu [İndir]

Epic Games, geçtiğimiz hafta tüm dünyayı şaşkına çevirdiği ücretsiz GTA 5 sürprizinin ardından fırtına gibi esmeye devam ediyor. Oyuncuların yoğun ilgisine maruz kalan, hatta Rockstar sunucularının çökmesine yol açan bu kampanya dönemi, şimdi Civilization VI ile devam ediyor. 

2016’da piyasaya sürülen sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Civilization VI, türün sevenleri tarafından zaten tahtın sahibi. Ücretsiz olması nedeniyle ilk defa Civilization VI indirip oynayacaklar için de oyundan kısaca bahsedelim. 1991 yılından bu yana yayınlanan Civilization serisinin devam halkası olan Civilization VI, medeniyetler inşa edip onları çağlar boyu geliştirebileceğiniz soluksuz bir strateji oyunu. Oyuna, çıkışından 3 yıl sonra bile apayrı oyun niteliği taşıyan önemli DLC paketleri sunulmaya devam etti.

civilization vi

Bu adımları takip ederek Civilization VI’yı ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Epic Games Launcher üzerinden oyuna ömür boyu ücretsiz olarak ulaşabilir, dilediğiniz bilgisayara kurup oynayabilirsiniz. Ancak sahip olduğunuz oyunları başka bir Epic Games hesabına aktaramaz, hediye edemezsiniz.

Minimum:

Tavsiye Edilen:

Civilization VI, Epic Games’in önümüzdeki hafta ücretsiz olarak sunacağı yapıma kadar ücretsiz olarak dağıtılacak. 28 Mayıs 2020 saat 18.00’da Epic Games’in yeni ücretsiz oyunu açıklanacak ve Civilization VI, yine ücretli bir oyun olacak.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top