Steam, Minion Masters'ın 25 TL'lik Ek Paketini Ücretsiz Yaptı (Oyun Da Ücretsiz)
Makale

Steam, Minion Masters'ın 25 TL'lik Ek Paketini Ücretsiz Yaptı (Oyun Da Ücretsiz)

Valve'ın sahip olduğu ve dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu olan Steam, zaman zaman düzenlediği kampanyalarla oyuncuların gönlünü alıyor. Şirket, düzenlediği kampanyalarda bazen bir oyunu bazense bir oyuna ait ek paketi ücretsiz olarak sunuyor. Steam şimdi, popüler bir strateji oyunu olan Minion Masters'ın 'Charging Into Darkness' isimli bir ek paketini ücretsiz olarak sunmaya başladı.

2016 yılında piyasaya sürülen Minion Masters, o dönemlerde en popüler oyunlardan bir tanesiydi. Milyonlarca oyuncu, kendi karakterlerini seçtikleri bu oyunda karşı tarafla savaşıyordu. Anlatmakla bitiremeyeceğimiz bu oyun, Steam'de ücretsiz olarak bulunuyor ancak geliştiriciler tarafından yayınlanan ek paketler, çeşitli ücretler karşılığında satılıyordu. Şimdi yeni bir kampanya sunan Steam, Charging Into Darkness isimli ek paketi, çok kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunuyor.

Minion Masters oyun içi görüntü

Minion Masters'ın ücretsiz olarak sunulmaya başlayan Charging Into Darkness eklentisi, oyuncular için daha farklı bir deneyim vadediyor. Bu eklentiyle birlikte Minion Masters'a yeni içerikler geliyor. Bu da oyunun daha çekişmeli ve eğlenceli bir hâle gelmesine olanak sağlıyor.

Charging Into Darkness eklentisini tek başına Steam kütüphanenize eklemeniz bir işe yaramıyor çünkü bu eklentiyi kullanabilmek için öncelikle Minion Masters'a sahip olmanız gerekiyor ancak bu oyunun kendisi de ücretsiz olduğu için cebinizden yine herhangi bir para çıkmayacağını söyleyebiliriz. Peki bu ücretsiz oyun ve ek pakete nasıl sahip olacaksınız? Dilerseniz hemen bu sorunun cevabına geçelim.
Programcı Hakkında

Umut ÇANĞA

1992 Yılında İstanbul'da doğdum. Lisede Web Tasarım ve Programlama bölümünü başarılı bir şekilde bitirdim. 2011 Yılı Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum.Yorumlar

Yorum Yok

Yorum Bırak

Scroll to Top